Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha állandóan toönkretesznek és legszívesebben már megölném magam? Nincs olyan aki nem használ ki?

Figyelt kérdés
18leszek lassan (Lány)vagyok tudom hogy még fiatal de nemtudom elhinni hogy mindenki csak kihasznál:(( pár pasi már bebizonyította nekem hogy ők csak arra mentek h megd. gjanak és ha ez nem jön össze akkor én vagyok a rossz ribi. volt hogy szeretet hiány miatt feküdtem le valakivel.:/ viszont most van egy pasi másfél éve ismerem az utolsó fél évben jöttem rá mennyire szeretem. mert össze voltunk veszve és rájöttem hogy nem birok úgy élni ha nincs az életemben.. lefeküdtem vele az utolsó 2honapban ezáltal jobban kötödöm hozzá.. de ő szexet akar ennyi.. most is elment valami majálisra nanÁ h engem nem hívott és jol.érzi magát én meg itt szenvedek mint egy idióta.. ha unatkozik majd.nyilván át hív magához valamikor.. annyiszor hittem h ő más mert mondta h szeret meg ölelgetett is de mind azért h rávegyen dolgokra.. most ott tartok hogyha még egy kedves fiú ir rám sem bízok meg benne és állandóan egyedül lennék egy csődtömeg vagyok:( és ezt nem beképzeltségből mondom (egyáltalán nemvagyok az) de nemvagyok csúnya sokaknak tetszem is de vhogy nemérdekel.. belsőleg is rendben vagyok nem nézek le senkit, kedves vagyok stb mégis sokan bántottak már.. normális lány nemkell kapcsolatra ezek szerint.. volt januárban egy 2hetes kapcsolatom mert 2hét után közölte a pasi h ő mást szeret meg ilyenek közbe 1.talin már a s.ggemet fogdosta ezis csak azt akarta -.-:(
2013. máj. 1. 16:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Miért tesz az téged "tönkre", ha a fiúk szeretnének mielőbb pettingelni, szexelni veled?
2013. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg megismerni a másikat mielőtt közelebb engeded magadhoz
2013. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem látnak benned "többet", mint csak sexpartner. Elsősorban erre gyanakszom, mert a leírásodból a panaszkodás, meg a "kihasználnak" jön le csak (tudom, ez a kérdés ilyen jellegű), de ettől még "bizonyítsd" be, hogy nem vagy "olcsó kurv@", és azt, hogy a társaságod úgy is érdekes\értékes, ha nem a fenekedről szól! :)

22f

2013. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha az a srác már az első randin ilyen tiszteletlen volt veled, akkor miért volt egyáltalán folytatás? Ha valaki ennyire konkrét, akkor vedd észre a jeleket és gondolkodj el rajta, hogy mennyire vesz ő téged komolyan.

Gondolom, hogy szép vagy, különben az ilyenek messziről elkerülnének, de pont ezért kell nagyon résen lenned, ne add magad könnyen, bármennyire is magányosnak érzed magad, mert te kapcsolatot szeretnél, nem csak szexet.

2013. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha egy fiúnak igazán fontos vagy akkor kivárja a dolgokat.Nem pedig jáccik veled.Tapasztalat.Legyen egy kis tartás benned.
2013. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Buran ***** válasza:

Próbálj meg az előbbiektől eltérő személyiségű srácot választani ezek után. Szóval ne ugyan arra a "csoportra" hajts, mert úgy látom, ennyi információ alapján, hogy ezek hasonló kaliberek.



18/F

2013. máj. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy a te hibád, hogy így alakult, de legalább tanultál az eddigi esetekből

ha érzed valakitől, hogy csak szexre kellesz neki, akkor hagyd ott, meg a mostani srácot is.... győződj meg magadban arról, hogy te ennél jobbat érdemelsz


tudod fiúk azok úgy működnek, hogy ha hagyod, hogy kihasználjanak, akkor ki is fognak általában


tehát most ilyet ne írj, hogy fiúknak nem kell normális kapcsolat, mert ők is azt szeretnék belül, én is azt szeretnék, mint mindenki, pár hete tudtam meg, hogy a barátnőm smárolt egy másik sráccal, ott is hagytam rögtön :D de nem is bánom, tudom magamról hogy találok jobbat

2013. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.. ezt a pasit otthagyom mindenképp.. de már ismerkedni sem akarok /merek mert már unalmas h mindig ugyanaz Van
2013. máj. 1. 16:23
 9/19 anonim ***** válasza:

Ez nem a te hibád. Én fiú vagyok, és van egy csaj akiért akármit megtennék. Ezt ô is tudja, erre összejön valaki mással. Ez engem nagyon bántott, mert én nagyon szeretem, de megbróbálom tultenni magamat rajta. Neked is ezt kell tenni. Felejsd ôt el, nem minden pasi olyan. Találj valaki mást aki megbecsül.

És ha valakivel akarsz errôl beszélni én meghalgatlak, és próbálok segíteni.

2013. máj. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem akarom magam reklámozni de én nem használnálak ki!.Es a hűséget tartom a legfontosabbnak.Csak annyi a baj,hogy en nem kellek senkinek :( megölném magam helyett talán én is jobb vagyok :D
2013. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!