Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha állandóan toönkretesznek és legszívesebben már megölném magam? Nincs olyan aki nem használ ki?

Figyelt kérdés
18leszek lassan (Lány)vagyok tudom hogy még fiatal de nemtudom elhinni hogy mindenki csak kihasznál:(( pár pasi már bebizonyította nekem hogy ők csak arra mentek h megd. gjanak és ha ez nem jön össze akkor én vagyok a rossz ribi. volt hogy szeretet hiány miatt feküdtem le valakivel.:/ viszont most van egy pasi másfél éve ismerem az utolsó fél évben jöttem rá mennyire szeretem. mert össze voltunk veszve és rájöttem hogy nem birok úgy élni ha nincs az életemben.. lefeküdtem vele az utolsó 2honapban ezáltal jobban kötödöm hozzá.. de ő szexet akar ennyi.. most is elment valami majálisra nanÁ h engem nem hívott és jol.érzi magát én meg itt szenvedek mint egy idióta.. ha unatkozik majd.nyilván át hív magához valamikor.. annyiszor hittem h ő más mert mondta h szeret meg ölelgetett is de mind azért h rávegyen dolgokra.. most ott tartok hogyha még egy kedves fiú ir rám sem bízok meg benne és állandóan egyedül lennék egy csődtömeg vagyok:( és ezt nem beképzeltségből mondom (egyáltalán nemvagyok az) de nemvagyok csúnya sokaknak tetszem is de vhogy nemérdekel.. belsőleg is rendben vagyok nem nézek le senkit, kedves vagyok stb mégis sokan bántottak már.. normális lány nemkell kapcsolatra ezek szerint.. volt januárban egy 2hetes kapcsolatom mert 2hét után közölte a pasi h ő mást szeret meg ilyenek közbe 1.talin már a s.ggemet fogdosta ezis csak azt akarta -.-:(
2013. máj. 1. 16:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem mindig ugyanaz van. Biztos nem találkoztàl még olyannal mint én. Én mindig tiszteltem a barátnôimet, csak az a baj hogy nekik ez nem jött be mert azt hitték hogy nem kellenèk másnek pedig én csak nem akartam megcsalni ôket semmilyen módon. Ha egy ilyen pasi kell akkor én itt vagyok.
2013. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
sokan szeretik a normális lányokat..ezek szerint lehet te nem vagy az :D
2013. máj. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

7es vagyok

hát pedig próbálkozni kell

ilyenekre, hogy megölnéd magad, ne is gondolj, mert ettől csak rosszabb lesz

én is voltam régen hasonló helyzetben, szerencsére már más a helyzet :D

ha valami kérdésed van, amiben neten keresztül meg tudok válaszolni írj nyugodtan :DD

22f

2013. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:) sajnálom azokat akiket a barátnőjük csalt meg elég szomorú én erre vhogy nem lennék képes:S é s akik írtak h ők mások azabaj h eztis mondták mar páran nekem és hát kiderült h nem:/amit írtam kérdésben h legszívesebben megölném magam az átvitt értelem nem tenném meg annyit egy Pasi sem ér..
2013. máj. 1. 16:48
 15/19 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy kicsit helyrebillentél. Ne engedj meg egy pasinak túl hamar túl sok mindent, ismerd meg, mielőtt közel engeded!


És tudom milyen a szeretethiány én is kaptam sokat belőle. Jó ideje van barátnőm, de még így is sokszor...

2013. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
23%

Az a helyzet amíg önbizalomhiányos voltam addig csak 1 nagy életen át tartó szerelemről álmodoztam, most meg van önbizalmam és minél több van annál több csajt akarok magamnak... még ha szeretek is vkit akkor is ez van...

sajnos ez belénk van kódolva, egy nem túl vonzó palinak biztos te lennél a mindene de az meg a kutyának sem kell...


Egy srác

2013. máj. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
túl hamar odadobod magad.
2013. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ne hogy feladd! Egy tucat fiút ismerek, aki pont a megbízhatóbb, szerényebb lányokra bukik. Ráadásul nem alkalmi kapcsolatra.

Virtuális ölelés meg ment... remélem megkaptad. :)

2013. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az utolsónak:))

amugy én is próbálok megváltozni elhihetitek

2013. máj. 2. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!