Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit nem értenek meg ezen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit nem értenek meg ezen a tényen azok a pasik, akik állandóan siránkoznak?

Figyelt kérdés

Ízlések és pofonok.

Ezt miért olyan nehéz elfogadni egyeseknek?


Naponta tucatszámra olvasom itt az olyan kérdéseket, hogy miért nem kellenek a lányoknak/nőknek az alacsony/vékony/kisfiús külsejű srácok. Vak tyúk is talál szemet, csak jó helyen kell keresni. Komolyan, nem tudom megérteni, hogy ezen mit nem lehet felfogni. Nem itt kellene siránkozni és általánosítani, meg szidni a nőket minden egyedre kiterjesztve, csak mert még nem volt valakinek sikerélménye. Miért a rendszerben keresik a hibát, amikor könnyen lehet (és az esetek többségében ez nyilvánvalóvá is válik a kérdezők megnyilvánulásaiban), hogy éppen vele nincs rendben (fejben) valami? Srácok, ne rinyáljatok már, ez egy nőnek sem kell!


2013. máj. 1. 21:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Van olyan, aki senkinek sem tetszik.
2013. máj. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

Fuck the sys XD

am egyzer egy tyúk eltalálta a lottószámokat XD

2013. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
Még te is kihagytad a felsorolásból a dagadtat. :D Ez biztos nem véletlen. Hosszasan is meg tudnám indokolni, miért nincs igazad, de ahhoz most túl fáradt vagyok :D Szóval most megyek, és rinyálok még pár sort :D
2013. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
Mert rinyálni könyebb mint mondjuk változtatni a felfogásán/külsején. És mindig egyszerűbb másra fogni, másba keresni a hibát, mint saját magunkba.
2013. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:

"ez egy nőnek sem kell"


akkor mégis hogyan találjon? :D

2013. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
A társadalom úgy van beállva, hogy az erőseknek vannak jogaik, élvezeteik, a gyengéknek meg csak kötelezettségeik vannak, de pl csajt lehet hogy soha nem kaphatnak meg... Hol igazságos ez?!
2013. máj. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
49%
Köszönjük a napi menetrendszerű kioktatást. Tudod, akik ilyen lúzer/forever alone egyének, annyira mélyen vannak a posványban, hogy már nem tudnak mást csinálni, csak sírnak. Én egyébként nem szidom a nőket, a hiba bennem van, jó sok. Nem várható el a nőktől, hogy defektes személyiségű és/vagy külsejű egyénekkel kezdjenek.
2013. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
A rinya nem kell. Szövegértés.
2013. máj. 1. 21:06
 9/29 anonim ***** válasza:

Igen ízlések és pofonok,de aki csak a nők 10%-nak jön be az nagyobb hátránnyal indul


Egyébként nehogy azt hidd hogy ezeket a kérdéseket minden nap más srác írja.Maximum 10-en lehetnek és szerintem nem a külsejükkel van a baj,ez már valami pszichés probléma vagy csak a pontokért teszik fel a kérdéseket,de azt is eltudom képzelni hogy sokan csak poénból írják ezeket a kérdéseket


Részben igazuk van de azzal nem segítenek magukon hogy állandóan itt panaszkodnak,ráadásul megse fogadják a tanácsokat

2013. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező,én tudod mit csináltam amikor betelt a pohár egy hasonló itteni jelenség miatt?

Fogtam magam és levegőnek néztem az ilyen kérdéseket,muszáj levegőnek nézni ezeket mert vagy rosszindulat van bennük ami miatt nem is érdemelnek figyelmet,vagy annyira betegek hogy ezt náluk csak orvos gyógyíthatja.Hajlok az elsö lehetőség felé...

2013. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!