Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka annak, hogy eddig csak neten és főleg facebookon tartottak helyesnek a lányok és személyesen max egy részeg csajtól annyit kaptam, hogy de aranyos vagyok és már mászott rám egy másik részeg csaj meg kérte, hogy kísérjem haza?

Figyelt kérdés
De amúgy meg, amikor bepróbálkoztam tök ismeretlen csajoknál a városban, akkor inkább azt éreztem, hogy rondának tartanak és, hát volt, aki lerondázott, igaz csak egy lány, de a többiek arcán is láttam, hogy nem igazán vagyok az esetük, nem értem, hogy akkor most mégis milyen lányoknál lenne esélyem vagy miért csak facebooon írnak rám nagy ritkán lányok, személyesen miért nem kezdeményeznek már?
2013. febr. 8. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki a faszbukot veszi alapul az ne csodálkozzon!
2013. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ok szerintem az,hogy egy netes kép,és a reális éned közt azért van difi.Lásd be,hogy a képek sokszor csalókák.:)
2013. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Korod?
2013. febr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam fordítva van...:D
2013. febr. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 betlindis ***** válasza:
az, hogy az ember milyen fotón, és milyen a valóságban, két külön dolog. van olyan, aki éppen olyan képen, mint élőben, és ismerek olyat, akiről az istennek nem lehet egy épkézláb fotót összehozni, mert úgy néz ki, mint a saját nagyanyja. viszont van az a tipus, aki fotón kifejezetten nagyon jól néz ki, élőben meg semmi különös, ezt hívják fotogén tipusnak. szóval, hogy milyen vagy képen, nem sokat mond el rólad, csak ennyit...
2013. febr. 8. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!