Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a szexre kellek neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szexre kellek neki, mert fél, hogy megbántanám ha összejönnénk vagy ez csak kifogás?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit 2,5 hónapja ismertem meg,már az elején is tetszett nekem,de amint beszélgetni kezdtünk megkedveltem,sok közös témánk volt és aranyos lánynak tűnt. Aztán 1 hete elmentünk együtt bulizni,de elég hamar ott hagytuk a bulit,mondta,hogy még nincs kedve haza menni ezért hozzám mentünk. Ekkor szexeltünk először,utána 2 nappal megint. Tegnap ismét. Felvetettem neki,hogy mi lenne ha mondjuk randiznánk,azt mondta nem. Kérdeztem,hogy miért. Azt mondta,mert amint vége a sulinak ő haza megy és ,mert mi csak dugunk és kész ő nem akar kapcsolatot. Aztán ezen rágódtam egy jó ideig,már éjszaka volt amikor megkérdeztem tőle megint,hogy miért,most az válaszolta: "Mert megfogsz bántani és elegen bántottak már" (szerintem itt félálomban volt). Lehet ebből bármi is? Volt valakinek hasonló? (Ja egyébként a lány a munkatársam barátnőjének a húga...)
2013. máj. 2. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Mekkora egoista qrvád van barátom...ez leszar téged.
2013. máj. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy dugópartner.
2013. máj. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"amint vége a sulinak ő haza megy és ,mert mi csak dugunk és kész ő nem akar kapcsolatot."


Mi a kérdés?

2013. máj. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba.Tiltás,törlés,és ne reagálj semmire semmit.Ne keresd.
2013. máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!