Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lebuktam?

Figyelt kérdés

ma kiprobaltam a zuhanyrozsas maszirozos onkielegitest. es hat en azelott csak a kezemet hasznaltam. akkor alltalaban mindig 30 mp alatt elelveztem, de nem is volt az a tipikus "hasam gorcsberandul es egesz testemen vegigtipor", hanem csak egy kicsit volt jo erzes a huvelyemnel. viszont ma furdesnel ugye beujitottam, es meg is volt a hasam gorvsberandul stb. de apam kopogott es beszolt, hogy mit csinalok eddig, mert tesom nem tud aludni (a hangos vizsugar miatt).ketto kerdesem lenne:

1. szerintetek tudta hogy mit csinalok?

2. mikir csinaljam? vagyis, hogy ok ne halljak, es most el is elvezzek.

kerlek titeket normalis valaszokat!


16/L



2013. máj. 2. 22:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
4%
Nem hiszem, hogy eszébe jutna bárkinek is. De, ne pazarold a vizet, tényleg ne. Másrészt, ha hozzászoksz a vízsugárhoz, nem fogod élvezni a valódi szexet, mert az teljesen más. Tehát nagyon ritkán csináld, ha mindenképp magas vízszámlát akarsz csinálni a szüleidnek, és pazarolni az amúgy is kevés TISZTA vizet.
2013. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Max sejti.
2013. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat.

megprobalom a viz alatt:)

oke. csak ritkan fogom:D becsszo!

hat ha sejti az sem valami rozsas....

2013. máj. 2. 22:30
 14/16 anonim ***** válasza:

Akkor csinálod amikor csak akarod. Ennyiből szerintem nem ez jut eszébe, ha meg mégis, akkor mi van? 16 éves vagy, teljesen normális, hogy masztizol! ;) Csak azért a vízszámlán ne látszódjon! xD

Jó élvezéseket! :Đ

2013. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha nem is rózsás a helyzet, te már az vagy xD
2013. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem fog latszodni a vizszamlan:D

Szojatek bumm.:D

2013. máj. 3. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!