Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm előtt lebuktam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm előtt lebuktam hogy meleg vagyok, most azt akarja vegyem el, ti elvennétek?

Figyelt kérdés
Sajnos lebuktunk a haverommal csókolózás közben. A barátnőm nem tudta, hogy meleg vagyok (bi, de a lányokhoz csak minimális mértékben vonzódok) és csak azzal a feltétellel akar megbocsájtani, ha feleségül veszem. Igazából azt vettem ki a viselkedéséből hogy szemet huny a meleg hajlamom felett, csak legyen esküvő és persze gyerek. Hát én is szeretnék majd családot, de nem most akartam és legszívesebben a barátommal nevelgetnék egy kis gyereket és nem egy nővel...de nem merem felvállalni ezt! Mit tegyek?
2013. febr. 7. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Ejj, de ráérsz arany gyerekem:-)) Kicsit sem fake ez a sztori...
2013. febr. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Buj el!
2013. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ez nem fake ez a való világ!
2013. febr. 7. 14:45
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Te jó ég. Hagyjd ott azt a lányt! Se ő, se te nem lesztek boldogok!

Ki az az idióta, aki meg akar fogni magának egy meleg pasit?! Ez a csaj nem komplett.

El ne rontsd az életedet azzal, hogy elveszed feleségül.

2013. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
64%
Ez a lány nem normális! Ő mindenáron férjhez akar menni. Valamiért nagyon fontos ez neki. Élj a barátoddal úgy, ahogy nektek jól esik. Ne alapíts vele családot, mert olyasmit fog számon kérni tőled, amit pedig most már tud. Ne hagyd magad zsarolni. Szabadulj meg tőle!
2013. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Üdvözöllek a Mátrixban !
2013. febr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Vedd el nyugodtan!Tedd tönkre az életét,és a babátok életét!Aztán,majd ha meglátsz egy pasit,csókolózz vele,azt pedig nézze végig a kisgyereketek!Hajrá!


Istenem,ennyire látványosan unatkozni...

2013. febr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 fospuska ***** válasza:
0%
mé',travoltának is megy,nem...? sok sikert.:)
2013. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdések rendítik meg sokszor a bizalmat a kérdezőben. Nem értem mire jó átb@szni a válaszolók fejét kamu sztorikkal.
2013. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A való világ az, hogy vége a tanításnak, és baromi jó poén ilyen "érdekes" kérdésekkel szórakozni. És milyen furcsa, néhány perc alatt még egy "meleg" kérdés is kikerült...:-))
2013. febr. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!