Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám növelni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám növelni az önbizalmam vagy hogyan tudnék egyszerüen megbékélni önmagammal?

Figyelt kérdés

Nem siránkozásnak szánom a kérdésemet, pusztán valamiféle építö kritikát várok.

Volt már párkapcsolatom, nem is egy, viszont az utóbbi 1 évben azt érzem, hogy egyszerüen rossz vagyok, nem tudok megfelelni senkinek, sem küslöleg, sem belsöleg.

Azt érzem, hogy értéketlen vagyok mások számára és ha valaki tetszik, azzal sem foglalkozom különösebben.


A külsömön sokat változtattam, a korábbi önmagammal nem nagyon lehet összehasonlítani, de azt érzem, hogy ez sem elég és változni akarok még többet.


Mintha nem lennének érzelmeim.


Mit tehetnék?


23/F


2012. júl. 17. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért kéne másoknak megfelelned ?


Ez vagy te és kész b*szódjon meg akinek nem tetszik.Ha valakinek így tetszel azaz igazi barát nem az aki csak akkor bír ha olyan vagy amilyennek ő akar.


Legyél magabiztos és szarja le mindenkit magadon és azokon kívül akik kvára közel állnak hozzád és nem hiszem hogy ebből sok van.


Boldog élet titka :)

2012. júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat en parkapcsolatban is hasonloan erzem magamat olykor. Gondolpm nem... :) Mivel eppen nem egy pozitiv idoszakomban jarok, nehez lesz segiteni, de azert igyekszem.

Ha nagyon elkeseredem, akkor bele szoktam gondolni abba, hogy valamiert a vilagon vagyok, valami kuldetesem biztosan van. Igyekszem elgondolkodni azon hogy mi is lehet az. Mitol erezhetnem magamat hasznosnak. Ettol kicsit jobban erzem magamat a boromben egy darabig. 22/L

2012. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 General ***** válasza:

Én régen elég félénk voltam. Hónapokig érleltem magamban a gondolatot, hogy odamenjek egy lányhoz, szóval talán jó vagyok válaszolónak.


De előbb az kéne tudnom, hogy miért nincs önbizalmad? Csúnyának érzed magad? Vagy nem vesznek komolyan? Nincsenek barátaid? Mi a gyökere, ami miatt így érzed?

2012. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=WLphni4_Xec


Én ezt most néztem meg. Nagyon jó dolgokat mond szerintem.

2012. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, tulajdonképpen az a legegyszerübb, ha megpróbálok másokról nem tudomást venni és boldogan/elégedetten élni, de sajnos ez sem megy olyan könnyen.


Ha megismerek valakit vagy szemezek valakivel, rögtön az ugrik be, hogy miért pont Én kellenék neki?

Volt egy elég hosszú kapcsolatom, amiben az exem folyton azokat a tipikus nagyplakátos Férfiakat majmolta.

Ez lenne kihatással?

2012. júl. 20. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!