Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkiből lehet bomba csaj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkiből lehet bomba csaj?

Figyelt kérdés

Ápoltság, archoz illő haj és smink, ízléses ruhák, vékony, de kidolgozott test... Ha ezek mind megvannak, mindenki lehet szép?


Én úgy érzem, most nagyon ronda vagyok, de sok mindent ki lehet hozni magamból, a nyárra egy ilyen nagy átalakítást tervezek, próbálok minél többet változni 3 hónap alatt, hogy szeptemberben már egy telnesen új emberként térjek vissza a suliba.

17L


2013. máj. 3. 00:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
igen
2013. máj. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kérhetek egy before képet? Meg majd utána egy aftert is. :)
2013. máj. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Az a szép aki kihozza magából a legjobbat és azt meg is tudja tartani addig amíg meg kell

akarni és tenni kell :D ha érzed h nincs rendben valami akkor tegyél meg érte mindent amit tudsz és ha nem jön össze akkor se mondj le róla hanem várj a lehetőségre és addig törődj mással ami neked nem jó

2013. máj. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
igen!!:) sok sikert hozzá az önbizalmad is megnöveli
2013. máj. 3. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Szépségkirálynő nem lehet mindenkiből de hétköznapi értelemben vett jó nő igen. Sok sikert ! :)
2013. máj. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztatást, aranyosak vagytok! :)

Elsősorban magamért teszem, mert nagyon önbizalomhiányos vagyok, mindig a külsőm miatt érzem magam hátrányos helyzetben.

Ha szeretnétek, majd rakok ki egy előtte-utána képet! :)

2013. máj. 3. 00:15
 7/23 anonim ***** válasza:

én kihoztam magamból a legjobbat, de köszönet nem volt benne. Megnőtt a párzásra jelentkező partnereim száma, de nem azoké akik igazán szeretnek.


Csúnyán könnyebb volt normális pasit találni, mint szépen.

De egyébként igen lehet. Nem leszel egy világszépség, de magadhoz képest jelentős lehet a változás.

2013. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Persze!A bomba csajok is rondák vagy átlagosak voltak előtte.Legalábbis a legtöbbjük.Ezért félnek a nők a természetes kinézettől
2013. máj. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

szerintem igen :)

de vanank olyanok akik alapból bomba nők :D pl :D

-such a hurricane-

2013. máj. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
küldj képet, megmondom min változtass
2013. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!