Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttél már valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttél már valakivel azért, hogy csak legyen egy kapcsolatod?

Figyelt kérdés
Tehát első látásra nem nagyon fogott meg, talán később, de akkor se biztos; a kapcsolat elején nem éreztél semmit stb.
2011. szept. 9. 22:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem olyan rossz az, ha csak dugni jártok össze.
2011. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem,kit érdekel hogy van e valakim? dugás erejéig már jöttem össze lánnyal,de azér hogy csak mer legyen valakim azér nem
2011. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos egyre több ilyen van, én pl nem csináltam ilyet
2011. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa..de nem is lett jó vége.
2011. szept. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem is tudnék együtt lenni olyan emberrel sem párkapcsolatban, sem pedig szexuálisan, aki iránt nem érzek semmit.
2011. szept. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Bár még soha nem is volt kapcsolatom. Azonban néha megfordul a fejemben a gondolat, hogy talán mégis jó lenne, de mindig meg tudom magam győzni, hogy csak amiatt nem éri meg, hogy legyen végre egy kapcsolatom.

21/f

2011. szept. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha csak szex lenne és nem lennének elvárásai felém érzelmi téren, akkor összejönnék, de kapcsolatot sosem. Nem érdekel van-e kapcsolatom, én jól elvagyok egyedül is,legalább elférek az ágyban :D

2011. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem
2011. szept. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vannak emberek akik a kapcsolatoktól függnek, és ez nem jó.. de hát ez van..
2011. szept. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Összejöttem már úgy valakivel, hogy még nem éreztem iránta semmi különösebbet, de akartam adni egy esélyt a dolognak..és még milyen jól tettem! Nagyon szeretem, és minden a legnagyobb rendben:) Van, mikor nem arról szól a dolog, hogy csak azért, hogy legyen valakid..van mikor csak megadod magatoknak a lehetőséget. 17/L
2011. szept. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!