Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van eselyem a suli legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van eselyem a suli legjobb csajanal?

Figyelt kérdés
o nyolcadikos en hetedikes o tenyleg joba van mkndenkivel mindigjo illata van es mindenki szereti komolyan..:| hallotam hogy osztalyokbol felaobol sokan bele szeretek de senkivel nem jott ossze mg az alsosokkal is joba van..mindig vidam mosolyog..szinte tokeletes es gyonyoru en mar szerelmes vagyok bele szoktunk beszelni megengedi hogy megoleljem meg ilyenek de arc puszinal nem volt soha tobb van nala valyon eselyem??
2013. ápr. 30. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:
nincs.
2013. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a suli legjobb pasija vagy, akkor van. Egyébként nincs.
2013. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az esély mindenre megvan, a kérdés hogy élsz-e vele. Tulajdonképen nem minden esetben az számít amit kívül látsz, a belső értékeid fontosabbak, ha kedves,aranyos vagy azzal a lánnyal, próbálsz neki bókolni akkor lehet hogy még össze is jönnétek.

17f

2013. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha így fogod fel, hogy a "suli legjobb csaja", akkor nem fog összejönni. Ha viszont úgy vagy vele, hogy ő is csak egy lány (márpedig az), akkor összejöhet. Esély az mindig van, a kérdés, hogy élsz-e vele...Ha meg nem jönne össze, akkor gondolj arra, hogy mindenkinél van jobb, és akkor emelt fővel fogsz távozni, ha visszautasít...;)
2013. ápr. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
ezt igy nem lehet megmondani de semmi sem kizárt. próbáld meg elmélyíteni a barátságotokat mert sokszor abból alakul ki a szerelem
2013. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ertem koszonom a valszokat:))
2013. ápr. 30. 15:46
 7/9 anonim ***** válasza:
Helyes vagy? Izmos vagy? Meno vagy? Csak akkor.. Ezek a lanyok csak a suli legmenobb fiujaval jarnak, kulonben rontana a 'hirnevuket'
2013. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
o nem olyan hogy a legmenobbel jar par honapja dzakitott a pasijaval es az a csavo nem volt meno ..meg ilyenek
2013. máj. 2. 14:55
 9/9 anonim válasza:

hagyjuk már, hogy a "suli legjobb csaja" csak a "legmenőbb pasival" jön össze. ez egyáltalán nem igaz. akkor az a csaj már nem is annyira menő, mert a külsőségekre megy. nem felvágásból, csak sokan mondták már, meg sok embertől hallottam, hogy engem tartanak az iskolánk "legjobb csajának". szerintem semmi különleges nincs bennem, és egyáltalán nem vagyok nagyképű.. azt már észrevettem, hogy sok olyannak tetszem, akiket nem tartanak mások kifejezetten menőnek. de attól még nem küldöm el őket az anyjukba, hanem barátkozom velük.. az olyan embereknek, akiknek a külsője nem tökéletes (tudom, nincs olyan ember, de nem találok más szót, remélem, értitek), azoknak a belsője nagyon is értékes. legjobb barátnőm sem egy szépségkirálynő, de én szépnek látom. mert tudom, hogy milyen belül, és ez megszépíti valamilyen szinten. és általam önbizalmat nyert.

sokan előítéletesek velem. sokak szerint (akik nem ismernek) egy elkényeztetett p*csa vagyok. ők csak azt látják, hogy adok a külsőmre, márkás cuccokat hordok, nagy házunk van, kocsi, stb. de ezek csak külsőségek, és semmi nem érnek. nyilván, ha valaki megteheti, nem fog kínai cuccokban mászkálni. de abban sincs semmi gáz, mert nem attól lesz valaki értékes ember, hogy kívül csillog, belül meg semmi.. tudjátok, a kincsesláda sem kívülről ragyog :)

vannak olyan lányok, akik tudják magukról, hogy szépek, ezért el vannak szállva maguktól.. ha az a lány is olyan, aki neked tetszik, akkor nincs esélyed. de ha olyasmi, mint én, vagy aki meglátja más emberben az értéket, akkor bizony van :) sok sikert :)

2014. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!