Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem gyógyítana? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem gyógyítana? Vagy mivolt ez?

Figyelt kérdés
szóval múltkor mentem át a barátomhoz (nem járunk de én nagyon szerelmes vagyok belé:/ ) és buszon eléggé rosszul lettem, leszálltam iszonyatosan szédültem, hányingerem volt, fájt a fejem minden bajom volt.. felmentünk hozzá tvztünk és összebujtunk és kezdett elmúlni a remegés minden egyre jobban lettem megcsókolt és annyira elmúlt minden bajom hogy hihetetlen... fejfájás minden szép lassan elmúlt és annyira jól lettem mint akinek semmi baja nem volt.. hogy lehet ez?:)
2013. máj. 3. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, ha összefüggésben áll a rosszullét vagy betegség pszichoszomatikus okával. Ez ennél sokkal látványosabban (halálos betegség esetén) is működött már, saját tapasztalat (én vagyok a fiú, a lány volt súlyos beteg - amint megismerkedtünk, majd később összejöttünk, folyamatosan gyógyult, és egy évvel később meggyógyult, csontelhalásból).
2013. máj. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azigen:) köszönöm
2013. máj. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!