Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs, mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs, mit tegyek. Hogyan kezeljem? Nem akarom őt elveszteni.

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom, aki tényleg csak barát. De mikor megtudta, hogy nekem tetszik egy másik fiú, pár apró jelből levettem, hogy úgymond ezzel megbántottam. Már nem hülyéskedik úgy velem, mint eddig (eddig szórakoztunk egymássak, ami félreérthetőnek tűnhetett, de én azt hittem mind a ketten tisztában vagyunk vele, hogy ez poén). Nem hittem volna, hogy bejővök neki, és úgy érzem, hogy ha így folytatódik tönkremegy a barátságunk. Ezt senki sem veszi észre, mi ketten is csak szavak nélkül megbeszèltük.. Én nagyon nem szeretném, ha emiatt elveszíteném, mint barátot, de fogalmam sincs mit tegyek, hogyan kezeljem a helyzetet. Szerintem nem tehetek róla, de mégis úgy érzem. Mit csináljak? Hogy kaphatnám őt vissza? Amolyan LB.. 15l

2013. máj. 2. 23:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eddig is csak színlelte a barátságot, várva az alkalmas pillanatot, hogy rád hajtson. Nem kár érte.
2013. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
hogy ha igaz barát akkor nem fogod elveszteni. velem is pont ez volt csak én a barát vagyok aki szerette a lányt :) én még mindig szoktam hülyéskedni a lányal csak mondjuk nekem is rossz hogy mással van. szóval szerintem nincs mitől félned. ha igaz barát nem hagy el haigen akkor csak 1 lány kellett neki és nem barát/barátnő
2013. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
dani1916 köszönöm, jó tudni a másik szemszögből is :)
2013. máj. 2. 23:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, valahogy elgépeltem és csak 13 vagyok, most olvastam újra!
2013. máj. 2. 23:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb barátom egy fiú,szintén csak barátság semmi több. Nálunk nem okozott gondot,amikor lett valakim. Maximum annyit nehezményez,hogy kevesebb időt tudunk együtt tölteni. De felnőtt emberek vagyunk,nem sértődünk meg ilyeneken. Majd ti is kinövitek. 25/N
2013. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
én egy olyan fiú vagyok akivel hasonló történt, mert nagyon szerelmes lettem a lány barátomba akivel a legjobb barátok voltunk... Majd kiderült, hogy szerelmes egy elég jó fiú barátomba és látszott rajta, hogy nagyon komolyan az... És mivel tényleg szerelmes voltam, azt tartottam szemelött ami neki volt jó (tehát összehoztam őket úgymond...) tény, hogy nagyon fájt, de tudtam, hogy így igazán boldog lesz és mert levettem a jelekből, hogy nekem viszont nincs esélyem nála... ennek már úgy 1 éve lassan... azóta szakítottak és még mindig nagyon szeretem a lányt. Számomrra ő a tökéletes...
2013. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok folytatnám mert, véletlen elküldtem... szóval számomra ő a tökéletes és mivel tudom, hogy soha nem lesz nála esélyem ezért nem is viselkedek nyomulósan és nem nem várom csak az alkalmat... elfogadtam és ennyi... valószínüleg sose fogok úgy szeretni mást, mint ahogy őt, de mivel ő számomra a legfontosabb nem rontanám el olyannal, amit már "lebeszéltünk" h nem...
2013. máj. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, egyébként nem járok senkivel, csak tetszik nekem valaki.. utolsó írok privátban oké?
2013. máj. 3. 23:30
 9/11 anonim válasza:
Basszus mintha az én lány legjobb barátomat látnám... Kb. ugyanez történt velünk is csak nem vagyok biztos benne,hogy neki tetszik más,ugye nem baranyai vagy? XD
2013. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem, nógrád m.-i :)
2013. máj. 5. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!