Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz át rajtam mindenki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz át rajtam mindenki?

Figyelt kérdés

állítólag minden ember nézi a másikat, mindenki érdeklődik a többi ember iránt, engem valahogy mégse vesz észre senki...elmegyek egy ismerőssel egy buliba, neki köszönnek, engem meg észre se vesznek, mintha láthatatlan lennék o.O Mást megbámulnak az utcán, engem max akkor vesznek észre, ha nekimegyek valakinek véletlenül...stb.

Miért van ez?



2013. máj. 1. 18:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2013. máj. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
igen, és 18 leszek
2013. máj. 1. 18:38
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vszleg nem vagy előnyös megjelenésű.
2013. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem is akarod, hogy észrevegyenek!

Úgy értem, hogy nem vagy megelégedve magaddal, nem érzed jól magad azokban a ruhákban ami hordasz és így a kisugárzásod sem lesz az igazi.

2013. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

aha, és csak ez számít?

amúgy van barátom, ő azt mondja, a többiek pl. az osztályból azért nem közelednek , mert túl félénk vagyok, és csak neki mutatom meg igazán magamat, de ez elsőre úgyse jöhet le, hogy ki milyen valójában, szóval miért nem adnak egy esélyt, miért néznek levegőnek?

2013. máj. 1. 18:42
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele, minek akarsz feltűnő lenni? inkább keress egy pasit magadnak, aki szeret és megért annyi bőven elég, minek kell az, hogy más is megnézzen?
2013. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak ez számít!

Lehet, hogy te pont egy olyan ember vagy, aki elsőre nem szimpatikus az embereknek és miután megismernek, csak utána kedvelnek meg igazán!

2013. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Van barátom.

Nem arra gondoltam, hogy én most pasizni akarok, csak rohadt lehangoló volt elmenni a barátommal a szilveszteri buliba nagy reményekkel, hogy hú de jót bulizunk majd a haverjaival...és annyi volt ebből, hogy vele kezet fogott mindenki, engem meg le észre se vettek o.O Álltam ott mellette, mint egy hülye, azok meg csak hozzá mentek kezet fogni, és már fordultak is el...

Oké, hogy már van barátom, de jó lenne még pár barát vagy haver is, egy kis baráti kör, akikkel el lehet menni szórakozni néha, vagy ilyesmi...de így hogy? Pedig én tök nyitott lettem volna, hogy megismerjem a barátait, erre tessék ...


Egyébként ezek miatt már tényleg nem érzem magam jól a bőrömben, abszolút nem vagyok elégedett magammal, hiába bókol mindig a barátom, és hiába mondja, hogy hülyeség a magammal való elégedetlenkedés...de most attól, hogy ő itt van nekem, még kellenének más barátok barátnők, haverok is...

2013. máj. 1. 18:48
 9/21 anonim ***** válasza:
Miért nem vagy megelégedve magaddal?
2013. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mert nincs az arcomban semmi(szerintem), de semmi érdekes, a hajam meg göndör, és elég nehéz kezelni...Az alak meg mindegy, a jó alak szinte bárkinek elérhető..

Na mindegy, lényeg hogy már semmi önbizalmam, ezek miatt, amiket leírtam...Ott a buliban is arra gondoltam, hogy bezzeg ha jobb lennék biztos nem kéne ácsingóznom a figyelemért...Biztos többre mentem volna szimpa nyitottságnál egy kihívóan jó külsővel..

2013. máj. 1. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!