Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki! Az miért van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki! Az miért van, hogy amikor kint vagyok a haverommal, akkor olyan mintha kívánnám őt?! Lány vagyok!

Figyelt kérdés

Nos ő igazából nemcsak egy haver,hanem több egy picit:összebújunk,puszilgatjuk egymást,fogjuk egymás kezét.. Mindenről elbeszélgetünk,sokat hülyéskedünk,és már volt róla szó,hogy csókolóznánk,de mégsem..

14L

Bocs a sok szövegért.



2013. ápr. 28. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szóval a fiúd más néven
2013. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Azért van mert kívánod.Nagyon sanszos.
2013. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hát valamilyen szinten igen. :P
2013. ápr. 28. 21:49
 4/18 anonim válasza:
mi az hogy "olyan mintha kívánnám őt"? most döntsd el, hogy tetszik és akarsz tőle valamit vagy sem..
2013. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Kérdésedben ott van a válasz...

Azért, mert kívánod!

2013. ápr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
én ha a helyedben lennék húznám amíg lehet. semmi kötöttség csak szeretitek egymást..
2013. ápr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hmm,nehéz kérdés...lehet,hogy tetszik?? Persze előfordulhat,hogy nincs igazam,rosszul tippelek..

Bonyolult a szitu!Mint a gordiuszi csomó....

2013. ápr. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen,tetszik meg minden. :D De csókolózni nem merek vele,pedig már beszéltünk erről.
2013. ápr. 28. 22:00
 9/18 Mókusgyilkos ***** válasza:
az milyen h "olyan mintha kívánnám" és hogy lehet valaki valamilyen szinten a pasid ?:D szerintem 4 év múlva beszéljük át ezt újra addig meg menj és tanulj egy kicsit.
2013. ápr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jó,akkor kívánom egy kicsit. És azért valamilyen "szinten" a pasim,mert mi nem vesszük úgy mintha járnánk vagy ilyesmi. :P Így megfelelő? És tanulok.
2013. ápr. 28. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!