Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 172 cm-es magasság 6-7 cm-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

172 cm-es magasság 6-7 cm-es magassarkúval nagyon magasnak számít?

Figyelt kérdés
Ilyen magas vagyok, sajnos ritkán járok magassarkúban, pedig nagyon szeretnék. Kellemetlenül érzem magam, ha úgymond "kitűnök" a magasságommal a tömegből. Még a lányok közt nem is, de fiúk mellett nagyon zavar, mivel nagyon sok alacsony fiút látok szembejönni velem az utcán, és így olyan nagydarabnak érzem magam, mégis vékony vagyok. Megszoktak nézni, ami persze, jól esik, eddig még nem volt panasz egy fiútól sem a magasságomra. De lehet, hogy párkapcsolatban ezt másképp gondolnák, lehet túl magas lennék még a +180-asoknak is, főleg magassarkúval. (Max 6-7 cm amit felveszek).
2013. máj. 3. 18:20
 1/10 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2013. máj. 3. 18:21
 2/10 anonim ***** válasza:
És? Vannak olyan magas pasik is. Így érzed jól magad, akkor így öltözz! Nincs vele semmi baj.
2013. máj. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én 167 vagyok magas sarkúban kb nem vagy sokkal nagyobb mint én :D
2013. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én 175 cm vagyok, 10 cm eset is felveszek néha. persze engem is zavar hogy kitűnök meg minden, de nem foglalkozok vele. nálam magasabb barátnőim is felveszik a magassarkúakat és iszonyú magabiztosan flangálnak benne :D
2013. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jesszus, nem. Nem vagy olyan magas egyrészt, másrészt a magassarkú nem az alacsony lányok privilégiuma.
2013. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem! Nem vagy nagyon magas. És jöhetnél velem szembe, én cipő nélkül 180 vagyok.

F.

2013. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 183 cm vagyok.Sose hordanék magassarkút meg tuti ki is tűnnek.Mindenki megbámulna:)

23/F :D

2013. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez pont jó magasság, még egy picit lehetnél magasabb is! ;)

én amúgy 188 cm vagyok.

2013. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
rettenetesen! 192cm/F
2013. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én 170cm vagyok és simán felveszek 10cm-es sarkú cipőt, általában a magas férfiak jönnek ezért oda hozzám, de ennek inkább örülök
2013. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!