Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit ér a lányoknál a magasság,...

Mit ér a lányoknál a magasság, ha mellé kövér vagyok?

Figyelt kérdés

Állandóan mondogatják nekem (családban), hogy mennyire felfigyelnek majd rám, meg hogy mennyire tekintélyes leszek azzal, hogy ennyire magas vagyok (188 cm), csak azt általában elfelejtik, hogy nem vagyok újgazdag fiú, cserébe viszont jó kövér, így aztán nem kellek senkinek.

Általában vagy félnek tőlem, vagy pedig porig aláznak...



2013. ápr. 30. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

A kövérséged nem a családod hibája. Tessék ellene tenni, hogy ne kövér embert lássanak benned.

188 cm magassághoz ha jó alakod van akkor bizony a lányoknak igencsak kelendő lehet.

2013. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

ha ennyire aggaszt, hogy kövér vagy, miért nem fogysz le?

én se voltam nagyon megelégedve magammal, rosszul voltam amikor tükörbe néztem, de erőt vettem magamon.

2013. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
54%
Dolgozd le a túlsúlyt...korod?
2013. ápr. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha egy pici pocak van ,engem nem zavarna, viszont ha nagyon "husi" vagy, akkor hát nemtom, úszás jó:$
2013. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Már régóta próbálok fogyózni, de nem megy. Ráadásul a család is segít (mindenfajta sütemények, tészta ebédre stb), egyébként jóval kevesebbet eszem, mint amikor meghíztam, viszont annyi történt, hogy tartom a súlyom, de az nekem kevés.

Tiszta rosszul vagyok, szívem szerint már rég megölettem volna magam, mert abban biztos vagyok, hogy (a szüleimen kívül) senkinek sem hiányoznék.

Ha annyira érdekel a kor, 16 éves vagyok, de ez sztem lényegtelen, mert ugyanezt 20 évesen is is lehet kérdezni.

2013. ápr. 30. 21:54
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
ha ennyire zavar a f***ert nem fogysz le...,nem nehez ne egyel annyit sportolj ennyi!!
2013. ápr. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Haver,én is így voltam.Èn is úgy éreztem hogy sose fogok lefogyni.

De aztán egy idő után azt mondtam,hogy itt elég.Elkezdtem edzeni és amikor a családom látta hogy mennyire komolyan veszem,ők is támogatni kezdtek:)

2 év alatt 20 kiló háj ment le és 15 kiló izom jött fel.

Nem lehetetlen:)

17/F

2013. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nézd. én annak idején eldöntöttem hogy lefogyok.. és nekem is a családom főzött sütött mindent, főleg, amikor én a legjobban fogyóztam, de nemet mondtam! mindenki ette körülöttem a pizzát én meg ittam egy pohár vizet, meg salátát ettem.

aki igazán leakar fogyni, nemet tud mondani a kajának..

egyébként mégis hány kg vagy? mert ha alig van túlsúlyod hátast dobok!

általánosságban a férfiak könnyebben tudnak fogyni, meg tudják kigyúrni magukat, mint a nők, ráadásul fejlődésben is vagy szóval hajrá :)


20L

2013. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
semmit, én pont az alacsony pasikat szeretem
2013. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%

A magassagod jo, ha azzal lenne gond, azon bajosan lehetne valtoztatni.

Kezdd azzal, hogy mostantol (14 ora) mar csak vizet iszol. Nehany ora. Csak ma. Holnap reggel mar ehetsz.

Szerintem meg tudod csinalni.

Ha megy, akkor le fogsz tudni fogyni.

2013. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!