Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki?

Figyelt kérdés
A vonatállomáson mindig látok egy gyögyörű csajt és néha néha rámnéz, valamikor mosolyog is. Szerintetek tetszek neki? És mivan ha én értem félre? Ja és hogyan hívjam el randira ha nem is ismerjük egymást? Szerintetek az nem gáz hogyha még nem ismer de rögtön odamegyek és randira hívom?

2013. máj. 3. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj oda, ismerd meg és megtudod.
2013. máj. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95% az esélye, hogy NEM
2013. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
kedves 2es ott van még az az 5%.. :) én aranyosnak találnám hogyha valaki csak úgy odajönne..:) volt is már rá példa! :) sőt nyaranta rendszeresen előfordul.:) eldumálgatunk stb.. :) szerintem menj oda hozzá, de ne támadd le rögtön a randival! :) szerintem!!
2013. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazából ebből nem derül ki semmi. Mesélhetnék napestig, hogy hány olyan lánnyal volt már dolgom, aki ennél jóval komolyabb jeleket küldött és kiderült, hogy bár nem csak engem, de a haveri körömet is "palira vette", nem akar tőlem semmit. A nők megijednek egy férfitól, ha az csak úgy odamegy hozzájuk ismeretlenül, ha rögtön randira hívod, akkor pedig komplett idiótának fog nézni, esetleg paprikaspray-t lő a szemed közé. No jó, ez azért túlzás, de alapvetően a Magyarországi nőkkel ilyen helyzetben nem lehet ismerkedni, minden így ismerkedni próbáló férfi mögött egy szociopatát látnak. Persze mindig sírnak, hogy nem szólítja le őket senki, de ha mégis, nos akkor fejvesztve menekülnek, esetleg megalázzák a delikvenst. A tanácsom egyébként: menj oda hozzá egy neked tulajdonított mosoly után, kérdezd meg, hogy melyik vonatra vár, s hogy már láttad itt párszor és kérdezd meg a nevét. Ha szóba áll veled, akkor talán kisülhet belőle valami, ha nem válaszol egyik kérdésedre sem, netán idegesen tekintget jobbra-balra segítség után, akkor lépj olajra. Férfiúi büszkeséged megtartása mindennél fontosabb szerintem.
2013. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az utolsónak. A nőktől agyfaszt lehet kapni...

Akkor lépek ez ügyben mert nem akarom, hogy mással "lépjen le" Aki mer az nyer!

2013. máj. 3. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!