Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az gáz, ha tetszett nekem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, ha tetszett nekem ez a dolog?

Figyelt kérdés
Van egy kiscsaj, aki most nyáron lesz 12 és hát a facebookon lájkolta 4 képemet is, úgy tűnik tetszem neki meg olyanokat is írt nekem, amiből az jött le, hogy bejövök neki tényleg úgy, mint lánynak egy fiú és hát nekem ez jól esett, mert amúgy sincs valami sok önbizalmam, bár túl fiatal hozzám és nem tudnék vele semmit sem elképzelni, mivel már 24 leszek lassan, mégis jól esett az egómnak ez, bár nem hencegek vele haverok előtt inkább ezzel.

2013. máj. 3. 20:12
 1/9 A kérdező kommentje:
Még, ami fontos, hogy nagyon szép lányról van szó, talán ezért is esett különösen jól a dolog nekem.
2013. máj. 3. 20:13
 2/9 anonim ***** válasza:
nincs ebben semmi rossz, kaptál 1 kis önbizalmat ennyi... :D
2013. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De akkor itt a nyáron kezdj el darálni. :D
2013. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd csak beken azt a szegeny kisgyereket! Igen, O meg egy gyerek!
2013. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy tudod ezt mondani,hogy nagyon szép lány,mintha bejönne,az egy kislány,max azt lehet róla mondani,hogy aranyos,helyes,majd hat év molva gondolj rá úgy
2013. máj. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd... az önbizalmadnak jót tett. Nekem is jót tett, mikor 37 éves létemre egy 21 éves modellfiúcska csapta nekem a szelet. Nem tudnék vele elképzelni semmit (nem is volt/lesz semmi). Mindenkinek jót tesz az, ha tetszik valakinek, akkor is, ha éppen nem akar semmit az illetőtől.
2013. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja igen, és az is jót tett az önbizalmamnak, amikor nő létemre egy másik nő udvarolt nekem. Nem tudok vele elképzelni semmit, de attól még jólesett!
2013. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondom, hogy nem akarok semmit sem tőle, meg is írtam neki, hogy csak barátok lehetünk, mert ő még túl fiatal hozzám és megértette.
2013. máj. 3. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,én nem érezném azt,amit te,ha egy 12-16éves fiú udvarolna,stb nekem!Annyi idős vagyok mint te,és nálam az van,hogy egy 12-13éves fiú van oda értem!Én inkább kellemetlennek érzem!
2013. máj. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!