Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy tetszik valaki akivel alig találkozunk és kicsit fiatalabb is,mint én. Régebben szerelmes volt belém és én is belé. Aztán utána ő másba lett szerelmes (és én is). Most viszont megint tetszik,de ő még mindig azt a lányt szereti. Viszont ha beszélünk nekem is mindig bókol és szépeket mondd. Mi ilyenkor a teendő? Hagyjam az egészet,vagy próbálkozzak?

Mert egyszer alig tudok megszabadulni/elköszönni tőle,máskor azt mondja,hogy majd ír és nem ír....de ha beszélünk mindig kedves. Ja és nem akarok nyomulni meg semmi,ezért én nem nagyon merek írni neki,max. egyszer-egyszer vagy ürügyekkel!!...

14/L



2013. máj. 3. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
tartsd fenn az érdeklődését!
2013. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De hogyan? Nem akarok tolakodni...
2013. máj. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!