Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy mostanában egyre több lányt csak kihasználnak?

Figyelt kérdés
szóval hülyitik egy ideig megd.ugják a csajnak érzései lesznek de vagy nem meri elmondani, vagy a pasi lesz.éjszakai és pl pont ezért nem meri... velem is ez a helyzet mellékesen mégsem tudom rá a választ
2013. máj. 3. 22:23
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát!
2013. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
hagyja magát mert naiv es szereti a csavot elhisz neki mindent: / mármint en. de rohadt idegesítő h mit kepzelnek a pasik rengeteg lányt kihasználnak és lesz.rjak h ő miattuk sír minden este
2013. máj. 3. 22:30
 13/32 anonim ***** válasza:

Ja ja persze.


Mármint az a csávós szerinted nem nézett ki jól (kamu) közben meg objektívan egy 10/9,9-es volt, mert csak azokkal álltok szzóba.

2013. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
nem...komolyan egy nem tul helyesrol van most szo. sok lany elhajtotta már.. nekem csak baratom volt egy ideig miután lefekudtunk nagylett a szaja. bevallom volt mar olyan h vki lefektetett kihasznált es hagytam mert jo pasi volt de egy igazi bunko is na ahoz nem kötöttek erzelmek sem előtte sem utana:) de itt is jo par olyat olvastam h kihasznaltak vkit
2013. máj. 3. 22:36
 15/32 anonim ***** válasza:
Mert csak az alfákkal álltok szóba!...
2013. máj. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
95%

"vki lefektetett kihasznált es hagytam mert jo pasi volt"


Jellemző női viselkedés. De akkor ezek után milyen jogon szóltok be a csávóknak?

2013. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

"sok lany elhajtotta már"

Nem csodálkoznék, hogy az a jó pár (lehet, hogy nem túl kedves) elutasítás hozta ki belőle ezt.

Bár nem hinném, tuti a pasi a hibás benne, nem is értem hogy jutott ez eszembe.

2013. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
nemis csodálkozom h bisex hajlamaim vannak
2013. máj. 3. 22:48
 19/32 Diavolino44 ***** válasza:

ha egy vadász könnyen elejti a vadat utána már nem érdeke tovább hajtania..

Ha a nő hagyja magát, ledönteni a lábáról meg is érdemli.

2013. máj. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Szerintem megnött az önbizalma,elszallt magatol,miutan megkapott teged.Azt hiszi,hogy ö a "fönök",a szo szoros ertelmeben "(ki)hasznal".

A ferfiak nagyon hamar megerzik,ha egy nö behodol nekik,nem kell ahhoz Brad Pittnek lenni.Na marmost ha erzik,hogy a lany reszeröl több van a dologban mint pusztan szex(egyoldaluan persze,a ferfi nem szerelmes csak d*gni akar),akkor a "hatalom" az ö kezükben van,es visszaelnek a lany helyzetevel(manipulalas).

2013. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!