Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy mostanában egyre több lányt csak kihasználnak?

Figyelt kérdés
szóval hülyitik egy ideig megd.ugják a csajnak érzései lesznek de vagy nem meri elmondani, vagy a pasi lesz.éjszakai és pl pont ezért nem meri... velem is ez a helyzet mellékesen mégsem tudom rá a választ
2013. máj. 3. 22:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

20-as vagyok:jol latom a dolgot,mert mar sajnos nekem is volt tapasztalatom ilyen pasikkal...de ennek vege.

Engem is hasznaltak mar ki,csak "arra" kellettem.De egyszer csak meguntam a dolgot,ugymond "kijozanodtam".Ezutan mar nem voltam a srac szamara magatol ertetödö,mindig elerhetö.Nem ugrottam azonnal a hivasara.Hüvösebb,visszahuzodobb lettem,de nem flegma,hanem megis mindvegig kedves.Mondanom sem kell,hogy ezerrel tepert utanam,azt hitte,van valakim rajta kivül...pedig nem volt.Ez egy ideig müködött is,de aztan en untam meg öt,mert ha mar egy kapcsolatban jatszmakat kell jatszani,hogy fennmaradjon,akkor az mar regen nem az igazi.Nem is tudtam mar öt tisztelni,szeretni.

2013. máj. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Azért, mert hagyjuk magunkat... velem 1szer megtörtént, utána azt mondtam, hogy oké, tanultam belőle, nem lesz több ilyen. Majd nem sokkal később megtörtént újra. És hozzátenném, hogy egyikük sem volt egy adonisz. Sőt, alapvetően különösebben nem is jönnének be. Csak hát szerelmes voltam, olyankor meg megszépül a másik az ember szemében. Legalábbis nálam így van. Na, de visszatérve a kérdésre... valóban azért használtak ki, mert hagytam magam. A naivitással kellene kezdeni valamit. Biztosan ismerős az a helyzet, amikor az eszeddel tudod, hogy csak kihasználnak, mégis megpróbálod bemesélni magadnak, hogy tuti, hogy ő is érez valamit. Mert látsz (vagy leginkább látni akarsz) olyat jeleket, amik arra utalnak, hogy te is fontos vagy neki... Mert tudja, hogy mik a gyenge pontjaid...tudja, hogy mit kell tennie, vagy mondania ahhoz, hogy újra megkaphasson.
2013. máj. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!