Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki pelenkás felnőttként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki pelenkás felnőttként arról általában azt mondják perverz. Viszont sosem gondolnak arra, hogy van olyan, aki ezt nem hobbiból hordja, hanem annak köszönheti, hogy egy doki félre kezelte. Hogy találjon így társat? Barátnőt? Hiszen.

Figyelt kérdés
...Pelenka kell éjjelre, mert bepisil és hosszú útra is, mert nem bírja megtartani sokáig. Sok lány ezt látszólag megértően kezeli, de valójában nem. Szerintetek hol lehet olyan lányt találni, aki nem ezt nézi, hanem azt hogy milyen egyéb értékei vannak az embernek? Ja igen! 31 éves pasi vagyok! :/

2013. máj. 3. 23:33
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Hát feladni nem akarom semmiképpen. Nekem konkrétan az a bajom, hogy egy baleset okán (Majdnem elütöttek és hogy ez ne történjen meg félre ugrottam, de járda és bármi más híján ez egy jeges vizes árok volt) elég durván felfáztam. Kaptam egy gyógyszert, ami mint később kiderült bénítja az összes idegi érzékelést, így a WC ingert is. Abbahagytam a szedését, de annyi maradt, hogy este bepisilek, meg a hosszú utakat se bírom ki. A kezelő doki kiröhögött (azt hittem ráborítom az asztalt). A gyógyszert meg mint megtudtam nem sokkal utána európai szinten betiltották. Azóta voltam mindenféle dokinál... Senki nem tud semmit, hogy hogyan lehetne ezt helyrehozni...


Pedig kellene. Bár akárhogy is lesz azért szeretnék boldog párkapcsolatba élni...igaz ezt a bepisilés és pelenka ügyet is egy életre elfelejteni... Ennyi az én sztorim...

2013. máj. 5. 22:06
 12/22 anonim ***** válasza:

Úristen, ez nagyon durva! Keress fel több orvost is, bár gondolom ezeken már túl vagy, de még ne add fel!! (Kártérítést kéne kérned a gyógyszert gyártó cégtől, nem is keveset!!!)


Nagyon értelmes és értékes fiúnak tűnsz, szívből remélem hogy megoldódik az egészségügyi része is, és a párkapcsolati része is az életednek! Én ezt kívánom Neked, mielőbb!!!

2013. máj. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Volt olyan pasim anno, akiről 2 hét után derült ki, hogy perverziója a pelenkahordás, vele is csak azért szakítottam, mert én ebben nem tudtam partner lenni, de nem röhögtem ki, mert ahhoz semmi jogom. Az pedig elég hülye tanács, hogy olyan lányt keress, akinek szintén ez a problémája, mert ki akar készakarva direkt beteg embert találni? Megint más az, amikor úgy szereted meg, de gondolom te is inkább azt szeretnéd, hogy valaki így fogadjon el, nem azt hogy osztozni tudj benne mással. Normális nő egyébként felül tud kerekedni ezen, mert nyilván nem dörgölöd az orra alá, hogy ő takarítsa fel a használt pelenkákat, így meg szerintem kb. olyan, mint egy menstruáló nő, magánügy. Az orvost pedig bepereltem volna a helyedben.
2013. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Neked pszichológus kell, mert leirasod alapján, semmi fizikai oka nincs az ejszakai bevizelésednek, az "erös felfázás" , ezt semmikepp nem magyarazza meg.

Azert kacagott ki a kezelöorvosod is ( persze nem volt szép töle), de ez neked a trauma miatt alakult ki.

Keress pszichiatert, azt tanácsolom, jobb mint a pszichológus, mert a te eseted komplikaltabb

2013. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%

utolsó, te meg olvass értőn. :) Leírta, hogy a gyógyszer miatt nem érzi az ingert, nem tudja megtartani. Akkor?

Ezzel együtt valóban nem lenne rossz egy pszichológus, de nem azért, mert bepisilsz, hanem az önértékelési gondjaidban való segítésre. :)

2013. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

A mókust (pszcihológus) már mások is mondták, de oda még nem jutottam el... Majd meglátom...


A másik ezekről a perveziókról már én is olvastam, de egyszerűen hihetetlen az, hogy van ember, aki ezt szeretheti. Ha például csak arra gondolok, hogy nyáron, amikor majd szét sülök még ez is melegít... Hát az ellenségemnek se kívánom...


Azért, hogy ne legyen már végig jártam urológiát, nerurológiát, röntgent, labort (teljes kiértékelés), akkor az a masinát, amikor az embert ilyen centinként felszeletelő képet ad, urodynamiát (eddig ez volt a legszörnyűbb...) stb...


Volt olyan, hogy a doki a dolgaimat egyetemen tanuló húszon éves orvos tanoncok előtt értékelte ki... Kicsit se éreztem úgy, hogy ott süllyedek el helyben... Szóval én már nagyon szeretnék tőlle megszabadulni... :/

2013. máj. 8. 13:38
 17/22 anonim ***** válasza:
Én is mesélhetnék neked. Nem ilyen pelenkás dologról. Nem tehetsz róla. Bár szerintem kamu kérdés. Ha nem, akkor minden tiszteletem. Hajrá!!
2013. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Biztos lesz olyan lány, aki elfogad! Ne rögtön ezzel kezd az ismerkedést szerintem, de ha valaki igazán megszeret, az nem fog elhagyni.

Van egy fiú, akit nagyon szeretek, bár nem vagyok vele együtt még (bonyolult :D), de ha kiderülne róla, hogy pelenkás, hát engem nem zavarna. Nem ezen múlik, hidd el!

2013. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Jó lenne, ha kamu lenne, de nem az!
2013. máj. 15. 20:45
 20/22 A kérdező kommentje:

ma 19:36:

Remélem megbecsül az a fiú, ha ennyire szereted! ;)

2013. máj. 15. 21:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!