Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet az hogy valakit örökké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az hogy valakit örökké szeret az ember annak ellenére hogy a másik nem szereti?

Figyelt kérdés

1,5 éve szeretek egy lányt. Tudom róla hogy nem érdeklem mert kerestem már párszor és lerázott meg szerintem hazudott is valamiben.

Minden nap gondolok rá, pedig hónapok óta nem láttam és nem hagyna idegen ha véletlenül összefutnék vele valahol.

Facen is fent van, az összes bejegyzését láttam, az összes képét.


2013. máj. 4. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, van ilyen.
2013. máj. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Remélem nem. Három év már sok lesz nekem....
2013. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Tudom róla hogy nem érdeklem "


Ezt a "nagy" tudást nagyon bírom, főleg úgy, hogy még csak egyenesen rá sem kérdeztél a lánynál.

2013. máj. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem kell ahhoz rákérdezni.

Hívtam már el pizzázni, buliba stb...sose ért rá, mindig fáradt és ha akart volna jönni akkor mondta volna h mikor ér rá.

Hívtam h legalább találkozzunk valamikor de neki sose jó mert vagy tanul, vagy segít otthon, vagy fáradt.

Ezekből mit szűrsz le?

2013. máj. 4. 09:44
 5/9 anonim ***** válasza:
azt hogy nem ér rá
2013. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem meg a kérdező nagyon jól látja, ez ritka a pasiknál

nagyon sokuk olyan ökör, hogy még a sokadik (10.,20.) elutasításra is rákeni hogy "á, biztos csak sok a dolga"

megsúgok egy nagy titkot: ha 1 pasinak viszket ott lent, de akkor is, ha csak haverkodik és egy icipicit fontos neki a másik, azt mondja: most nem érek rá, de ekkor és ekkor igen - és mond egy másik időpontot.

más esetben mindenképp lesz@r.

szal a kérdező nem h.lye

amúgy ilyen nincs, csak a mesékben, hogy valaki örökké szereti azt, aki mindig eltaszítja, elrúgja magától.

hosszú ideig tarthat, de előbb-utóbb már túllépi a határt, amikor már csak fásulsággá válik

én 5 évig szerettem egy pasit. 1 évig jártunk, 3 évig hol volt más csaja, hol nem, egyszer eljátszotta hogy érdeklem, bolondított, aztán lesz@rt, ez ment sokáig.

aztán egy éve elég durván lerázott mondvacsinált okkal.

akkor tiltottam mindenhonnan, azóta nem nézem, de még így is 1 évig bele voltam zúgva.

most már érzem hogy elmúlik lassan

nyugi, nálad is elmúlik, ha még sokáig bejátssza

de neked is akarnod kell, tiltsd le, ne menj arra ahol ő van, ne engedd hogy más beszéljen róla

2013. máj. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4 Rá kell kérdezned. Ha nem akarsz mellényúlni.


Ezek az általad leirt kifogások meg lehetnek egy önbizalomhiányos nő kifogásai mikor kevésnek tartja önmagát hozzád, vagy fél egy kapcsolattól. Vagy úgy gondolja pl. hogy te nem vagy a hűség mintaszobra pasi.

2013. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

jaj hetes ne mondd már hogy valaki 10edszerre is lemond egy talit, csak mert önbizalomhiányos.

én is az vagyok, de ettől még nem mondod le, csak azt hiszem, haveri találkozó és ott szokott kiderülni hogy nem, aztán max. azt nem hiszem el.

ez akkora marhaság... legalább akkora, mint amikor hitegetik magukat, hogy csak tényleg nem ér rá.

mondom, ha reszketne a pasiért, de legalábbis tetszegetne, már találkozott volna vele.

2013. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Előbb-utóbb kiábrándulsz, elmúlik a szerelem. Ha eszedbe jut, tudatosan próbálj "témát váltani". Gondolj másra. Ha lekötöd magad (pl. sok munkával, olyannal, ami odafigyelést igényel), könnyebb. Egyszer csak azt veszed észre, hogy nem gondolsz rá minden nap. Aztán csak pár naponta jut eszedbe, aztán elmúlik, és úgy fogsz rá visszagondolni, hogy túl kellett esned ezen is, de már szerencsére túl vagy rajta.
2013. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!