Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan egyedül érzem így magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan egyedül érzem így magam?

Figyelt kérdés

sziasztok. Egy 16 éves lány vagyok és nem volt még kapcsolatom , lehetett volna de olyannal miunek akinél érzem h nem tudnám megszeretni? Meg randizgattam többször is de pont azzal nem sikerült össze jönni aki nekem tetszett, akik meg nem voltak szimpik azok mind kerestek hogy akarnak még velem találkozni..

Jó családban élek, rengeteg barátom van, még is ezek ellenére úgy érzem hogy addig nem leszek olyan boldog ha nincs barátom, annyira hiányzik ez.. neten több fiú is ír mondják hogy szép vagyok de élőben egy tekintet sem sikerül magamra vonzanom.. pl van egy bnőm akit rég láttam összejött vkivel és sugárzott a boldogságtól és annyira irigy vagyok a boldogságára tudom mondják hogy eljöna te időd de már 2 éve ezt hallgatom hogy majd neked is lesz barátod meg a szüleim rokonok is ezzel jönnek h h szingli vagyok és ajj .. olyan idegesítő:/

de nem divatból akarok barátot.. meg aki tetszik az vagy bunkóan viselkedik(am nem a divat majmok jönnek be)

meg most is van egy srác aki mondja hogy bárcsak olyan lehetne a bnője mint én ( mert jár vkivel de elvileg már nem nagyon szeretik egymást és nem jönnek ki vmi jól) és ele elvileg baráti alapon találkozunk de nagyon félek az újabb pofára eséstől..már nem tudom hogy hogy viselkedjek a fiúkkal mert úgy veszem észre hogy csak az elvont elmebeteg srácokat vonzom magamhoz akik pl csak a vezetésről tudnak beszélni, meg flegmák kicsit vagy sajnáltatják egyfolytában magukat stb..

csomó lány van akinek nem volt és nincs barátja és boldogok én is szoktam az lenni csak úgy érzem hogy akkor tudnék igazán az lenni, mert amikor vkivel alakult vmi akkor annyira boldog voltam és amikor nem jött össze éreztem h vmi hányzik az életemből..

hogy változtassak?


2013. máj. 4. 11:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

és van csomó bnőm akiknek nem is volt kapcsolatuk de van amelyiket ez nem érdekli meg nem is voltak még randizni pedig szépek

meg amikor egy bnőm írja h milyen jó a pasijával érzem az irigységet de örülök is a bnőmnek és tudom h nem szép dolog az irigység..

és amikor írja hogy szakítanak mennyire ki van sír egész nap, vagy ha összevesztek akkor elgondolkodok h nekem ez hiányozna-e..

2013. máj. 4. 11:35
 2/15 anonim ***** válasza:
Várososban vagy faluban élsz?
2013. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

városban , bp-hez közel, de a városnak azona részén ahol én lakom csak házak vannak és utcák nem igazán forgalmas.. a belváros meg fél óra innen busszal ahol lakom ott sokan vannak de nem ott lakom, pedig szeretem a környéket csak messzebb van


a sulim meg falu félében van ott sincsenek sokan

2013. máj. 4. 11:52
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj ezen,majd jönni fog,ha jönni kell, hidd el,én is így voltam vele,mikor nem számítottam rá akkor jött.
2013. máj. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
én értem de már 2 éve mindig ezt mondják..
2013. máj. 4. 11:58
 6/15 A kérdező kommentje:
és tudomh nem kéne ezen gondolkodni de még is görcsölök ezen.. nem tudom h hogy terelhetném el erről a gondolataimat
2013. máj. 4. 11:59
 7/15 anonim ***** válasza:

Jönni fog, de neked is kell tenned valamit ért. Legyél nyitott a fiúk felé.

Ha akarod kezd azzal hogy irsz nekem egy privit. :)

17/F

2013. máj. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De olyan a falu mint Budaörs vagy ink. Érd?(tudom, jogy ezek már városok,csak igy hamgulatilag).

Nem árt a környezet változás,úgy megismerkedsz olyan emberekkel akik esélyesek lehetnek.

2013. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
igen olyan
2013. máj. 4. 15:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Az a fél óra utazás a központig nem sok. Van ismerősöm aki 2-szer 2 órát utazik a sulijához, az mondjuk tényleg sok, de 1 óra még bőven belefér, a legtöbben ennyit utaznak suliba vagy munkahelyükre, szóval az a fél óra ne legyen akadály:)
2013. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!