Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megmondjam neki vagy maradjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki vagy maradjak csak barát?

Figyelt kérdés

Megpróbálom összefoglalni. Lehet hogy néhol lesznek értelmetlen mondatok.



Kb 3/4-ed éve beleszerettem az egyik osztálytársamba. Számomra ő a tökéletes nő. Próbáltam mellőzni,hibákat keresni benne de nem birtam. Mikor haza érek az iskolából, már fél óra elteltével hiányzik. Egyszerűen nem tudom,hogy mit tegyek.Rengeteget beszélünk. Általában amikor csak tehetem ráirok és 4-5 órá át képesek vagyunk beszélni. Szünetekben oda jön hozzám vagy én megyek, az ölemben ül,mostanában egyre többet ülünk együtt órákon is...

Van barátja. Attól félek ha megmondom akkor megromlik köztünk a kapcsolat.Nem tudom hogy mit tegyek.



Legyszives értelmes válaszokat irjatok. Olyan nem érdekel hogy "Ha van barátja akkor hagyd..."



2013. ápr. 30. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha van barátja akkor mit keres a te öledben...?

Add már meg az elréhetőségét ha betöltötte a 18at... igy nem kell nagyon erölködni sem...

2013. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Irtam,hogy ezek a válaszok nem érdekelnek. Tudja a barátja és nem úgy néz ki mint akit zavar. Multkor épp az ölmben ült mikor odajött a barátja
2013. ápr. 30. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Légyszíves mi lenne, ha azt a megoldást választanád hogy közlöd: szerelmes vagy belé, ennek fogván, mivel neki barátja van, nem célszerű, hogy az öledbe üljön, sőt egyenesen hagyja abba, mert benned ez reakciókat vált ki. Ha ő csak barátként kezel, akkor ezt nem is akarhatja! Ha pedig ő is hasonlóan érez irántad, akkor első körben vessen véget a kapcsolatának, aztán majd beszéltek. De addig tartsátok meg a tisztes távolságot.


Ez a tisztességes eljárás.

2013. ápr. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is ált sulisok lehettek, vagy max 16 évesek. Na mindegy.

Más dolog: Ne rontsd el a kapcsolatotokat. Én már jóval 20 éven felül vagyok, és sikerült elrontanom egy gyerekkori barátságot azzal, hogy kitártam a szívem.. -_- Konkrétan nem is tartjuk a kapcsolatot már az illetővel, annyira meglepte a dolog.. Szomorú.

2013. ápr. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gimnáziuba járunk,és 17 évesek vagyunk
2013. ápr. 30. 10:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy kicsit, ne fedd fel magad! Ha a lány beléd szeretett, annak úgyis lesznek jelei! Nekem már az is azt mutatja hogy többet érezhet irántad, hogy képes 4-5 órát veled dumálni!;)
2013. ápr. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

attól hogy megmondod neki, attól nem csak barát nem fogsz maradni, hanem semmi valószínűleg

akkora barátzónába vagy hogy te abból kikerülni nem fogsz


tudod mit? írj rá most facebookon és kérdezd meg, hogy lehetne-e köztetek több is? írd majd le a válaszát nekem üzenetben, jó?


ha legalább pofára esel, akkor hidd el, hogy sokkal jobban fogod érezni magad, mert pár héten belül úgy is ki fogsz szeretni belőle ha már nem lesz kedves veled és kereshetsz olyan lányt, akinek nem leszel a barátzónájában és abba is ugyanúgy bele fogsz tudni szeretni

2013. máj. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!