Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Valakinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valakinek van jó ötlete?

Figyelt kérdés

Szóval 17éves vagyok. Tudom ez elég tipikusan fog hangzani, de ez van. Van egy lány, aki totál belém van esve, de én nem szeretnék tőle barátságnál többet. Mindig mondogatják, hogy "de milyen kedves lány, meg hogy belém van esve mért nem járok vele..." de úgy érzem ilyen esetben "önzőnek" kell lennie az embernek. Nem tudom, hogy hogyan adjam a tudomására. Mert nem akarom megbántani.


Persze, hogy ne legyen ilyen egyszerű van egy másik lány, aki nekem tetszik, lehet én is neki, az iskolában többször elkaptam a tekintetét.De csak látásból ismerem. Nem tudom hogy közeledhetnék, vagy hogyan ismerhetném meg.. Valami tipp? Elég visszahúzódó a lány. Előre kössz a válaszokat :D


2013. máj. 4. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:

A lányt aki beléd van esve hívd félre és normálisan magyarázd el neki, hogy nem tudsz rá úgy tekinteni.

A másik lánnyal pedig lépj. Integess neki néha, majd kérdezd meg a nevét és így szépen fokozatosan ismerkedjetek.

2013. máj. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!