Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hetero lányként miért fogadom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero lányként miért fogadom el nehezebben a meleg srácokat mint a meleg lányokat?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm meleg,ezt kb. 3 éve mondta el, azóta vagyunk nagyon jóban. Ő volt az első, aki ilyet mondott nekem, szóval hirtelen nem is tudtam hová tenni, egy hétig kerültem is, de azóta átgondoltam és semmi bajom se vele, se mással.

Aztán 3 napja egy srác is mondta, h ő meleg, de előtte lánnyal volt együtt 5 évig, szóval róla nem is gondoltam volna. Én is szerelmes voltam belé(talán vagyok is:S), elfogadom ezt is, ugyanolyan jóbarátok maradunk, mint voltunk, csak nekem ez furcsább, mint a lányok esetében. Miért?

18/L


2013. máj. 4. 16:31
 1/6 szelesoldier ***** válasza:
67%
Két férfi "szerelme" mindig is nagyobb undort váltott ki az emberekből mint két nőé. Ez majdnem mindenkinél így van, már aki foglalkozik egyáltalán a témával.
2013. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tisztázzuk, nem undorom egyiktől se, csak furcsább. DE nem undorodom!!
2013. máj. 4. 16:34
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
lányként egy másik lány érzéseit könnyebb megérteni, talán ezért fura :D
2013. máj. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kicsit szerelmes vagy belé, tudtat alatt az is zavarhat, hogy tudod, nem fog rád úgy "nőként" tekinteni, mint más férfiak.

De az is lehet, hogy csak az előélete miatt, hiszen eddig heteronak mutatta magát.


Ha zavar, hogy zavar, próbálj arra gondolni, végtére ő ugyanarra bukik, mint Te. Ha vagy annyira bevállalós, hogy beszélgess is vele arról, milyen pasik jönnek be neki lelki/testi értelemben, azzal nem csak ezen az érzésen juthatnál túl, de neki is hatalmas támaszt jelentenél.

(pl. melegként én sem beszélhetem meg soha a kolléganőimmel, hogy hú, de bejön ez vagy az a pasi, ilyenkor csak mélyen hallgatok, pedig szétfeszít, hogy kimondjam...)


Különben, ha ez megnyugtat, meleg pasiként én sem feltétlenül érzem jól magam, ha látom, ahogy két nő, vagy két "nyálas" pasi eszi egymást. Hiába, nem erre szocializálódtunk, amikor felnőttünk a hetero társadalomban...

Ezért azt gondolom, ha marad is benned eredendően egy halvány viszolygás, azt gondolom, azért még nem kell lelkifurdalást érezned, amíg nem mutatod ki, és nem fordítasz hátat neki emiatt. De a soraidból kitűnik, hogy Te nem vagy olyen ember, aki ezt megtenné. :)

2013. máj. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es nagyon szépen írtál! :)
2013. máj. 5. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi. :)
2013. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!