Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy supra cipőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy supra cipőt szerintetek gáz ha egy csaj olyat hord? Esetleg csajok valakinek van olyan ha igen kényelemes strapabíró nyáron fel lehet venni nem túl meleg?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
nyáron meleg a tornacipő jobb de személy szerint nekem tetszik ha egy csaj ilyen cipőt hord :D
2013. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. máj. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16
2013. máj. 3. 15:24
 4/5 anonim válasza:
Szerintem nem gáz. Vehetsz nyugodtan, bár én a helyedben nem hosszú szárút vennék most. ( Suprám van, Fekete - lila SkyTop 1 hosszú szárú ) Strapabírósága nem tudom mennyire jó, 3-4hete van meg , és minden nap tisztítom, mert 42.000 HUF-os cipőre azért vigyázok.
2013. máj. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan vegyél Supra cipőt, mert jól áll a lányoknak is. Még a jó múltkorában láttam egy lányon fekete-lila Supra cipőt és neki nagyon jól állt. :D
2013. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!