Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj az ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha egy férfi sokat törődik a külsejével? (metroszexuális)

Figyelt kérdés

Nem értem az egyes embereket.

Lány létemre (22/L) én örülnék, ha a párom sokat törődne a külsejével, de lehet azért vagyok ilyen, mert eddig csak csalódás ért.


De nem értem egyeseknek ez miért okoz akkora lelki traumát, hogy egy fiú/férfi sokat törődik magával. (most lehet jönni, hogy biztos meleg, most nem a melegekről beszélek, nem ítélem el őket sem)

Randiztam már párszor ugye, és rengetegszer volt olyan, hogy azt se tudtam, hogy nevessek-e vagy sírjak.

Szájhigiénia : nulla

Öltözködés : nulla (és nem a divatmagazinból kiugrott rómeót várom, de szerintem randira eljönni koszos munkásgatyában, gyűrött pólóban kissé túlzás)


És még sorolhatnám. De mondhatok közeli példát is, apám is ilyen. Dezodor? minek...ha valaki szóvá teszi, meg van sértődve, 2-3 naponta fürdik, mert minek többször, nagyon

zsíros haj, stb.


Sokan elítélik szerintem indokolatlanul a metroszexuális férfiakat, pedig szerintem egy férfinak is előny és erény, ha igényes és törődik magával, nem pedig igénytelen, "sz*rom bele" típus, aki szerint a nőnek kell csak igényesnek lennie.


Nem általánosítok, nem is akarok, csak nem értem.


És most nem térnék ki a szélsőségekre sem, mert tudom, hogy van olyan metroszexuális, aki egész nap a tükör előtt lóg, de nem erről beszélek.

Görögországban pl rengeteg a metroszexuális férfi, és tényleg jól néznek ki...(voltam ott nyáron)



2013. máj. 4. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem a szélsőségekre gondolsz,te miért azokkal jössz?:)
2013. máj. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szélsőség lenne ha valaki nem mos fogat, vagy igénytelen?

Nem az extra igénytelenséget mondom, hanem inkább a "hanyagságot". Ez jobb szó rá.

2013. máj. 4. 19:45
 3/6 Capesidelover válasza:
Szerintem teljesen igazad van! Elég fontos a megjelenés, hiába a sablonduma, hogy nem a külső a fontos. Személy szerint az ilyen kis pávafiúktól a hányinger kerülget, az már túlzás. Az én ex párjaim mindig sokat foglalkoztak a külsejükkel, odafigyeltek mindenre, az öltözködéstől egészen a hosszan tartó illatfelhőig. Ez szimpla igényesség. Érthetetlen, mit vannak úgy oda egyes nőtársaink a metroszexuális férfiaktól ..
2013. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom te milyen környéken laksz, de nem találkoztam még férfival aki ne mosna fogat, meg ne járna tiszta ruhákban, büdös lenne, stb... (Kivéve ha csöves.) Aki ápolt az még nem metroszexuális, hanem normális. Legalábbis mifelénk.
2013. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

kedves kérdező és 3!

éltetek már ilyen férfival, egy idő után az agyára megy, tisztelet a kivételnek

amikor majd megszeretnéd csókolni és nem érhetsz a hajához, meg a ruha elmozdul rajta

szóval mikor többet tölt ott, mint egy nő, na az kiakaszt

ne kevered a melegekkel, mert van olyan ismerősöm is, tök normális

szóval majd ha ilyen lesz a párotok és együtt éltek, na akkor megtudod, nem tudsz időben elindulni, mert még megnézi magát a tükörben, N

2013. máj. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

öröm volt ezt olvasni:D

már mondták rám hogy metroszexuális vagyok, de engem nem zavar mert nem vagyok meleg és az a lényeg:Dja sokan elhanyagolják magukat vki még dezodort se ismeri nálam meg mindíg van többfélexdddzsíros haj az ááá egyszer kölcsönadtam a szifonom és törölhettem le a zsírt zsebkendővel...én bezzeg 1-2 naponta mosom a hajam meg be is lövöm úgy hogy vagy 35-40 perc míg beállítom és akkor ha többet foglalkozok magammal mint egy átlagos magyar férfi már le is szólnak miközben a legtöbb lánynak pont hogy előny ez:D

2014. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!