Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feltűnően levegőnek néz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niki0617 kérdése:

Feltűnően levegőnek néz, sokszor rám se tekint ha elsétálunk egymás mellet. Ha társaságban vagyunk, akkor is csak egyedül nekem nem beszél. Mindenkivel elhülyül, csak velem nem. Szerintetek mi lehet az oka? 21/l

Figyelt kérdés

2013. máj. 4. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Haragszik rád vagy csak vad a külsőd és nem mer megszólítani.
2013. máj. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
egyetértek az előttem szólóval
2013. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Ez egy felszedesi technika.
2013. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Alapvetően szép lány vagyok, adok a megjelenésemre. Vele mindig kedves voltam. Szóval ezért nem értem. Úgy érzem nem bántottam meg.
2013. máj. 4. 19:44
 5/8 acelsziv ***** válasza:
Lehet, hogy emlékezteted valakire, akivel komoly konfliktusa volt. Kérdezd meg nyíltan, mi a fene baja van...
2013. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 aszomszedneni ***** válasza:
vagy csak fél tőled ... én is szoktam ilyesmit csinálni, nem direkt , de könnyebb olyannal beszélni akitől nem akarok semmit vagy csak már kialakult a szimpátia és nem azon kell rágódnom percekig , hogy mit mondjak neki , hogy ne szúrjam el . a nézés meg hát én spec ki nem állhatom, ha egy szép csaj bámul ,mert egyből az jut eszembe hogy biztos folyik az orrom ,maszatos a szám vagy csak hülye fejet vágok .
2013. máj. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor ne is próbáljak közelebb kerülni hozzá? Hagyjam az egészet és ne barátkozzak vele?
2013. máj. 5. 08:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy egyszerűen nem mer lépni,kezdeményezni,fél Tőled,esetleg unszimpatikus vagy számára.Mindenképpen érdemes rákérdezni erre.
2013. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!