Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt hogy oldjam meg? Elkezdett...

Ezt hogy oldjam meg? Elkezdett mászni a picim. Egész lakás az övé. Van egy kiskutyánk, jól elvannak egymás mellett, nincs gond. Egyedül a kutya tálja.

Figyelt kérdés

szóval picim a konyhányban egyből a kutya vizét , vagy száraz eledelét piszkálná.nem tehetem el, hisz kutyusnak enni,inni kell.picit se akarom konyhából kitiltani.

mikortól értené, hogy nem szabad?7hód most.vagy mit csináljak?


2009. márc. 1. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
szia.bocsi de en eltavolitanam a kutyust ha lehet,mert lehet hogy most jol elvannak de kesobb,lehet nyuzni fogja es azt nem szeretik az allatok.Amugy meg probald erosebben kihangsujozni a nem szabad szot,es csinald meg vele vagy 10szer,meg fogja erteni.
2009. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk muszáj volt eltenni előle pont ezért. Mindig visszaraktam amikor a picinek máshol volt dolga, aludt ill. este. Igy vészeltük át amig végre már le lehetett beszélni róla, hogy pancsoljon a kutya vizében.Bizony 1 éves is elmúlt mire odáig eljutottunk...
2009. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

dehogy fogja megérteni:)) vagyis érteni érti és éppen azért lesz baromi érdekes, mert nem szabad... gondolom a kutyustól nem szeretnétek megválni.

ötletem viszont nincs, pedig gondolkodtam rajta

esetleg a teraszra kitenni a kaját, vizet??? és bizti kikéreckedne ha kellene neki.

2009. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se érti meg. A fiam 8 hónapos de amint a konyhába ér csak a kuka érdekli, ami persze a nem szabad kategóriába van:)Szóval szerintem is tedd el. Ha a kutyus megszomjazik v. éhezik úgyis "szól"
2009. márc. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
(megint a 20:57-es vagyok) Az én gyerekeim 7 ill. 3 évesek, a kutya 12. Soha nem bántotta a gyerekeket, pedig öreg már! Még csak nem is morgott max. mormogott és arrébb ment. Persze olyankor mindig letiltottuk a gyerekeket róla, és természetesen soha nem maradtak felügyelet nélkül együtt! A gyerekek pedig hamar megtanulták, hogy nem élő játékszer és mivel a kora miatt nem is játékos, a gyerekek hamar ráuntak...
2009. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a kuka nálunk is sláger volt a kutya vize mellett... Azóta van a sarok helyett a mosogató alatti szekrényben, azon pedig rigli...
2009. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, persze, hogy nem válunk meg a kutyától.

akkor továbbra is gondolkozom ,tehát vagyok...

:)

2009. márc. 1. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!