Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg én vagyok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én vagyok ilyen szerencsétlen vagy egy lánynak nem kellek? 23 éves srác

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem megfelelo helyen keresgelsz. Vagy nem veszed eszre azt, aki majd eleped erted.
2013. máj. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megtudják hogy egy épitőipari segéd munkás vagyok aztán senkinek nem kellek ultra gáz.
2013. máj. 4. 20:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy gyerekes elvált kis jövedelmű anyukák között keresgélj, még lehet, hogy bevállal egy második gyereket is.

Jobban megbecsül az aki maga sem túl szerencsés.

2013. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát,azért kell hozzáállás,kiállás,jó duma.Ahogy látom,téged meg a szél is arrébb fúj akaraterőben legalábbis eléggé szükölködsz.
2013. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát igen önbiazlom nulla.
2013. máj. 4. 20:35
 6/8 A kérdező kommentje:
de legalláb dolgozom
2013. máj. 4. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Bizonyára nem Te vagy az egyetlen. Nekem sincs senkim, és én már 35 vagyok. És sajnos munkám sem...
2013. máj. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hát nem tudom az h építőiparban dolgozol nem ciki szerintem....valakinek azt is meg kell csinálni és nem kicsi meló bár attól függ mit csináltok nekem is volt szerencsém párszor építőiparhoz nem olyan ciki az és elég jól is fizet....viszont a megjelenésen változtass meg a kommunikáción :)
2013. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!