Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elegem van, miért vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, miért vagyok ilyen átkozottul szerencsétlen? Más is járt már hasonlóképpen?

Figyelt kérdés
Végre találok egy fullos, szép lányt, akinek bejönnék meg minden, de k.baszott messze élünk egymástól és hát közben, ahogy teltek a napok, ő összejött egy másik sráccal, így énmár csak a barátzónába kerültem. Olyan régóta várok erre, hogy találjak egy szép lányt, akinek én is kellek, erre egy környékbeli gyerek elcsavarja a fejét és én már csak barát lehetek. Igaz én is mondtam neki, hogy ne élje úgy bele magát, de akkor is fáj, hogy nem az enyém a lány, hanem másé. Hogy fogok még egy ilyen szép és rendes lányt találni?! Mindig úgy járok, hogy nekem nem tetgsző lányok tepernek értem, aki meg nekem jön be, az meg engem utasít el vagy durván megbánt. Olyan reménytelen ez a keleti országrész, itt valahogy nem találok olyan lányra. :(

2012. aug. 7. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
na és? én a Tiszántúlon élek, akkor én mit szóljak? 60 km-et kell utaznom egy rohadt moziért, úgyhogy örülj annak amid van
2012. aug. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szinte minden nap 20 láttok ezekből fent.:D
2012. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Császárnő, ha gondolod kiírok egyet én is.
2012. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Papi hát belőled nem is tudok mást kinézni:D
2012. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb 4éve találtam 1 nekem tetsző fullos lányt.A baj csak az volt, hogy a balaton mellett lakott/ lakik én meg kb 4órányira.Hát nemlett belőle semmi. A csattanó, hogy van 1 iker testvére is. Hát szívás. :DD:D:D
2012. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!