Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az aki képes egy unalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az aki képes egy unalmas emberel járni?

Figyelt kérdés

Elsösorban a lányoknak szólna a kérdés de a fiúknak a véleményére is kiváncsi lennék.

Nem értem h lehet igy élni .... a számitó gép elöt poshad ha nincs más háztartási dolga vagy ha nem a kondi terembe emelgeti a sujokat....hobia szinte enyi meg a biciglizés....ugy érzem h az egész fiúba semmi élet erő nincs és nem tudnék sokáig mellete lenni...föleg ugy h nem volt még barátom és meg fontoltan akarok dönteni...viszon jólnézki ez pedig megzavar :/ :S

én 17L vagyok ö meg 24F éves...

Kiváncsi vagyok a válaszokra és tanácsora.. :)



2013. máj. 4. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
1. tanács: tanulj meg írni, mert ez valami szörnyű...
2013. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak azért vagy vele mert jól néz ki?Eléggé felszínes buta liba lehetsz akkor,inkább az a kérdés hogy ki képes egy ilyen csajjal járni mint amilyen te vagy?Ja,igen,sajnos sokan de csak azért hogy legyen kivel rendszeresen szexelni
2013. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem járok vele
2013. máj. 4. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
Felszínes kis buta liba :). Akkor menj és legyél az izgalmas rosszfiúkkal, akiknek amúgy is csak dugásra kellenél.
2013. máj. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valóban vannak olyan férfiak, akikkel nagyon unalmas és egyhangú az élet. Ennek is megvannak az előnyei, de hosszú távon nem nagyon szokott működni. Ha olyan, hogy nem féltékeny és hagyja, hogy te menj egyedül szórakozni, akkor még oké, de akkor sem az igazi.
2013. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az emberek 99%a unalmas,így a 99%képes unalmassal járni...
2013. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tökmindegy hogy nem jársz vele,akkor is gáz hogy csak ennyi pozitívumot látsz benne és már szimplán emiatt járnál vele


És akkor a nők azt mondják hogy nem a külső a legfontosabb :) A f*szt nem :)

2013. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem mondtam h járnék vele csak h tetszik mert k..va jol néz ki
2013. máj. 4. 21:09
 9/10 anonim ***** válasza:

Helyesírás egyes.Szóval mielőtt leszólod azt a srácot tanulj meg írni!

Amúgy egy felszínes p*csa vagy.Én is jól nézek ki,de a hozzád hasonló lányoktól remélem megkímél a jó isten.

Amúgy az emberek nagy többsége ezt csinálja,te is ezt fogod,még ha most nem is így látod.Az emberekben idővel ott lesz egy bizonyos napi rutin és mindig ugyanazt csinálják.Felkelnek,elmennek dolgozni,hazamennek,stb.

Ha neked unalmas,akkor keress valami börtöntölteléket,az biztos nem lesz az!

2013. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok de ez szerintem is túlzás... Ha szereted járj vele, ha jól néz ki akkor vagy dugasd meg magad vagy hagyd az egeszet a fenebe...
2013. máj. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!