Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felköszöntsem több mint 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felköszöntsem több mint 4 hónap után?

Figyelt kérdés
volt barátomról van szó akivel 2 évig voltam együtt, kisebb nagyobb megszakításokkal. Én szakítottam már több mint 4 hónapja. Ő nem köszöntött fel névnapomkor de most lesz neki a születés napja. Írjak neki szerintetek egy sms-t? Sokat gondolok rá, de nem akarom hogy azt higgye akarok valamit, csak kedvesség lenne. Tudom ha össze is jönnénk valaha még egyszer akkor is a régi gondok megmaradnak.
2012. júl. 16. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nem akarsz már tőle semmit akkor minek akarod felköszönteni?
2012. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha ő nem köszöntött fel, akkor én sem írnék neki. Igen, joggal gondolhatná, hogy mit akarsz tőle?
2012. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Arra fog gondolni, hogy még mindig napirenden van nálad és ennek vagy örülni fog vagy nem. Te meg összezavarodhatsz érzelmileg és megint abban a cipőben leszel mint voltál. Azt meg már tudod, hogy csak a káposzta jó felmelegítve.

2012. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. Ha szakítottam vele, akkor ő balra ment, én jobbra. Semmi közünk többé egymáshoz. Le kell zárni a régi dogokat. Gyászold meg a régi kapcsolatodat és utána keress egy új pasit.


És miért jönnél össze vele újra? Csak a káposzta jó felmelegítve.

2012. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha fent vagytok fb-on mind a ketten, akkor elég lesz az üzifalán egy "Boldog szülinapot!" és semmi több. A te lelked is megnyugszik, és ő se gondolhat többet! Ha TÉNYLEG nem akarsz tőle többet. Ha meg mégis, akkor hadd szóljon az az sms, mert ez jó ürügy, h felvegyétek újra a kapcsolatot!

Saját tapasztalat: az exem pont egy ilyen szülinapi sms-sel melegítette fel a káposztát 8 (!) év után. Hogy mi lett aztán? Ugyanúgy küzdöttünk egymással másfél évig, mint annak idején. Ugyanazok a problémák jöttek elő, viszont ott volt ugyanaz a megmagyarázhatatlan vonzódás is. Csak kicsit lájtosabb verzióban, mert mind2-nk parkapcsolatban él mással. (Nem csaltuk meg a párjainkat.) De még így is... Most újból "szakítottunk" - nem beszélünk egymással, de ezt így nem mondtuk ki. Majd talán a 40-es éveink elején újból... Szóval... Te tudod. :))

34/N

2012. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!