Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi áthív iszogatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi áthív iszogatni akkor tényleg csak megd. Gni akar?

Figyelt kérdés
amúgy nem szívesen iszogatnék vele mert tetszik a PASI, és ha iszok akár egy pohár bort akkor hányok azmeg azt is elrontaná h akár csak smároljunk:D meg nemvagyok az a fajta aki leszokott részegedni valahogy nem az én világom. amúgy Ti átmennétek? bnőm szerint csak megakar d.gni
2013. máj. 5. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettesben iszogatni? Hát :D egyértelműen dugás-gyanús a dolog.
2013. máj. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Vigyázni kell ezekkel a "barátnőm szerint" sztorikkal, az irigy fajták gyakran beszélik le a másikat arról, hogy jól érezzék magukat ;)

Menny nyugodtan, van önérzeted, ha meg akar d. gni de te nem akarod, úgyis nemet fogssz mondani.

2013. máj. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak dugni akar, biztos vagyok benne, hogy oralra is vágyik.
2013. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
barátnőd jól látja a dolgot:)
2013. máj. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
A barátnőd én szerintem szimplán irigy, és fáj neki, hogy (esetleg) téged egy pasi lehetséges partnernek néz!
2013. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ma este dugni szeretne, és lehet máskor is, de az nem zárja ki azt hogy esetleg más is legyen köztetek, ez rajta is és rajtad is áll! :) És ha te is akkor miért ne? Nem olyan rossz az!
2013. máj. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi:) hát csak meghallgatom bnőm véleményét olyan mintha a tesóm lenne de nyilván én döntök.. inni akkorsem akarok ha átmegyek nincskedvem az ölébe hányni:D
2013. máj. 5. 00:51
 8/10 anonim ***** válasza:
A pasik azt hiszik, ha leitatják a lányokat, akkor bejön a Kánaán, pedig az esetek többségében ez nem jön be. Mondd, hogy olyan betegséged van, ami miatt nem bírod az alkoholt.(itt lehet kamuzni) Ha nem akarsz semmit még tőle, akkor találkozzatok egy semleges helyen (pl egy pub), ő igyon ha akar, de te igyál nyugodtan alkoholmenteset. Aztán, ha nagyon rámenős, te simán visszautasíthatod.
2013. máj. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
áthív magához + alkohol = meg akar fektetni
2013. máj. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egy hete "iszogattam" (be is rúgtunk) 2 csajjal, lazán megdughattam volna akár egyszerre mind2-t, de még csak rájuk se mozdultam.

Szal nem minden pasi olyan :)

2013. máj. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!