Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éjszakai baglyok, ti miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjszakai baglyok, ti miért böngésztek itt még hajnali kettőkor is?

Figyelt kérdés
Miért pörög ez a topik még hajnali kettőkor is? Mi tart itt titeket? Van esetleg "keménymag" akit rendszeresen itt találni ilyenkor?
2013. máj. 5. 02:17
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
100%
találtam egy kib?szott nagy pókfészket a szobámba és most a nappaliba várok reggelig
2013. máj. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

kemény mag ...a szilva mag az kemény a szilva csonthéjas termés harapjátok el a magját

na de a barack is odacsap a ciános magjával :D

2013. máj. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Hát na... Foley nem vette jó néven, hogy visszaéltek a kis újszülött tigriske korában készült képével...:P
2013. máj. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Pókfészek? Nekem darázsfészkem van. Itt zümmögnek, bent a fejemben :D
2013. máj. 5. 02:27
 15/30 anonim ***** válasza:
én azért vagyok itt mert kihalt az Facebook és reggelig fennt akarok lenni h ne aludjak el reggel akarok anyumnak reggelit csinálni anyák napjára:-) addig vissza böngészem a régi kérdéseket hátha okosodok:D
2013. máj. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
unatkozás van.:D
2013. máj. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

És azt nem érzitek, hogy itt milyen jó irogatni, mert nincs mögötte igazi név, mint mondjuk a Facebookon? Facebookon pl. nem szeretek kommentelni, mert ott a valódi nevem, meg profilkép, stb.

Ez még a régi fórumos-chatelős időkre emlékeztet engem.

2013. máj. 5. 02:36
 18/30 anonim ***** válasza:
valóban jó az anonimitás mögé bújni, van egy ilyen oldala is a dolognak:D
2013. máj. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
tökre szexelnék most egyet amúgy:D:D L
2013. máj. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
mi tart vissza?:)
2013. máj. 5. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!