Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leborotváljam a szőrt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leborotváljam a szőrt a karomról és a lábamról?

Figyelt kérdés

Fiúként kérdezem.

A szőr a karomon és a lábamon nem segíti elő, hogy hamarabb büdösödjek?


Fiúk, ti leszoktátok borotválni a szőrt a karról és a lábról?



2013. máj. 5. 12:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Ez egyre rosszabb... Már a kezüket és a lábukat is borotválják! :(((
2013. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez a te döntésed,ha úgy érezed jól magad miért ne?
2013. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Miert gondoljak sokan csak a b...k borotvaljak maguk????Ez egyaltalan nem igaz.Amugy ne borotvald le,max a honaljad meg ott lent,ahogy irtak masok is,a ferfi szorosen ferfi.En kifejezetten a szoros ferfiakat szeretem.35 meleg F
2013. máj. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A karjukat meg a lábukat csak a buzeránsok borotválják, az hótziher.
2013. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan borotváld le ha úgy jól érzed magad.Én is szőrtelenítem a karjaim.Nem azért hogy túlságosan szőrős vagyok,nekem igy jön be.27 F
2013. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen borotváld le! Legalább egyszer próbáld ki, hogy milyen! :) Meg fogsz lepődni, mennyivel jobb csupaszon. :)


Ha sok szőröd van, az befolyásolja az izzadékonyságot, tehát érdemes mindenképpen lerövidíteni, de teljesen leszőrtelenítve a legjobb szerintem. :)

Próbáld ki a borotválást! :) Nem vesztesz vele semmit, ha mégsem jönne be, pár hét alatt visszanő. :) De szerintem, biztos tetszeni fog, mert nagyon más érzés, főleg így nyáron sokkal komfortosabb, ha szőrteleníted a karod, lábad.


Strandon is előnyös a szőrtelenség, mert ha kijövök a vízből, megrázom magam, és egy-két perc múlva már meg is szárad a csupasz bőröm, nem úgy, mint szőrösen, mert akkor nagyon sokára száradna meg, ha nem törölközök meg.


Én évek óta szőrtelenítem magam mindenhol, de én epilálni szoktam, mert akkor sokkal tovább tart a simaság. Nekem így a lábam kb. 2-2,5 hétig sima, a karom pedig majd egy hónapig is. Ha borotválnám, sokkal hamarabb visszanőne.


De kipróbálni tökéletes a borotválás, esetleg később majd veszel magadnak egy epilátort, ha szükségét érzed. :)

28F

2013. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én epilálni szoktam,

28F


ANYÁM BOROGASS

2013. máj. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
NEEEE, csak a hónaljról!!! :)
2013. máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!