Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha én és a legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én és a legjobb barátnőm is biszexuálisok vagyunk, és eddig csak a barátja miatt nem volt semmi, akkor bepróbálkozzak?

Figyelt kérdés

1,5 éve volt erről szó kb, akkor azért nem volt semmi, mert járt egy sráccal. Nemrég szakítottak, viszont már nem beszéltünk erről egy jó ideje, csak nagyon mély barátnők lettünk. Emiatt elromolna minden? Mit tegyek?

18/L


2011. ápr. 15. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg. De csak lassan. Ha benne lesz, akkor csak nem lesz baj. :-) Legjobb barátnő, biztos régóta ismeritek egymást. Ezekből jó szokott kisülni. Ha meg elszalasztanád, bánnád egy életre.
2011. ápr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem a barátság fontosabb,főleg mert írtad h legjobb bnők vagytok,kár lenne ezt elrontani.

17/L

2011. ápr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rontanátok el! ;-)
2011. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az én helyzetem hasonló de kicsit talán rosszabb. Szintén a barátnőmmel biszexuálisok vagyunk de én többet szeretnék mint barátság ő viszont nem.. Ő meg akarja tartani azt ami eddig kialakult, de én megőrülök tőle teljesen.. Valaki tudna esetleg segíteni nekem?:/
2011. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, csak érdeklődnék, hogy mi lett a sorsotok? Összejöttetek? Pusztán kiváncsiság...
2013. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!