Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában a 15-17 közötti fiúk közt nagy számban fordulnak elő "biszexuálisok"?

Figyelt kérdés
Nem provokálni akarok, és ki is fejteném pontosan mire gondolok. Igazából nem akarok általánosítani, csak a kérdésben túl hosszú lenne. Van jópár fiatal fiú ismerősöm, egész csoportok, akik között teljesen természetes, hogy időnként csókolóznak. Főleg az anime/manga rajongók között, és én is láttam saját szememmel. Lehet ez csak egy csoport, ahol ez elfogadott, és ott sem minden tagjára igaz (amúgy külsőre sokan emos hajúak vagy legalábbis annak látszóak). Nekem ez nagyon furcsa, mert amikor én voltam 15-18 körül, sehol se láttam ilyet soha. Ez divat vagy tényleg ennyire gerjednek egymásra?
2011. jún. 20. 01:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez díszb*ziság, divat. 10 éve még meg is kövezték volna azt, aki ilyet csinál, de manapság ez a "menő".
2011. jún. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

divaat

és hülyék

ajánlanám hogy ne boysloveot nézzenek mert attól csak elbuzulnak

2011. jún. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

én is észrevettem, sajnos ebbe a korosztályba tartozom, sajnos ismerek is néhány ilyen arcot, de ez tényleg nagyon nagy divat lett, és gusztustalannak tartom... manapság a bilifej (justin bieber frizura) és a mangák egyre nagyobb teret hódítanak, szörnyű hogy egyesek mit művelnek, mikor meglátok 1-1 ilyen társaságot kedvem lenne felrúgni őket az acélbetkósommal...

16/F

2011. jún. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem akarok általánosítani de leginkább az ilyen "emo boycsik"-nál (ez a hivatalos megnevezésük) divat a biszexualitás (még1x mondom nem általánosan mondom) és mivel minden 2. 15-18 körüli fiú ezek közé tartozik igencsak előfordulnak bár akiket én ismerek emosok nem (vagy legalábbis nem tudom) biszexek
2011. jún. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
utállak tokio hotel:(
2011. jún. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert nem biszexek, hanem... BÚZÁK! Itt a vége :)
2011. jún. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
8%

Ez azért van, mert átengedtük a nevelésüket idegeneknek (zsiráféknak), akik fiainkból k.csögöt, bohócot, lányainkból k.rvát csinálnak. Elég megnézni az agymosó MTV-t és a Disney channel-t.

Az értéktelen, sőt kifejezetten romboló mocskot pedig kajálják a kölykök rendesen.

Nem csoda, ha tényleg beb.zulnak...

2011. jún. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azok nem biszexuálisok, hanem divatb_zik.
2011. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek ilyeneket. Pedig szívesen ismerkednék ilyen srácokkal! Hol lehet? Amúgy szerintem nem is jellemző.
2011. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az utolsónak.


Gyere ki Pirtóra, nagyonn tuti lőtér van.Ott igen nagy hasznát vennénk pár magadfajtának.Érted ugye trüncibogár?

2011. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!