Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/lányok, linkelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok, linkelnétek nekem képeket, illetve ha nem, akkor körülírnátok nekem, ki/mi az aki/ami szerintetek átlag alatti/átlagos/k. Va jól néz ki?

Figyelt kérdés

A kérdés világos, ha mégse , akkor majd kiegészítem :D

Még annyi, hogy mindegy hogy nőkről vagy férfiakról linkeltek, vagy írtok, illetve azért ne taták legyenek:)


2013. máj. 5. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Itt van Vin papa. Ő szerintem bőven átlag feletti. Bárcsak ilyen lehetnék, annyi nőm lenne, mint a pejva.

23/F

[link]

2013. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neki tökéletes teste van

[link]

lehet csemegézni

F19

2013. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálom ismertebb emberekből összeválogatni:

Átlag alatti: pl Sarah Jessica Parker

[link]

átlagos: pl Jennifer Aniston

[link]

aki sztem gyönyörű:

[link]

2013. máj. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen Vin papa az aduász :D
2013. máj. 5. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát női szemmel inkább Ryan Raynolds mint Vin Diesel ;)

[link]

2013. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!