Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, fiuk-lányok? /f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, fiuk-lányok? /f

Figyelt kérdés
A probléma, az hogy volt egy barátnőm, akivel mellesleg elsőként elvesztettem a szüzességem meg ő is velem. Ő volt a második komoly kapcsolatom, de 8 hónap után ribanc lett, (5 hónapnál már megcsalt) amikor elakartam akkor hagyni , kést szoritva a melkasához aztmondta ha szakítok vele megöli magát, kb 20 centis kés volt. E miatt megbocsátottam, de 3 hónap után megin elkezdte mással, szakítani akartam vele, de megin az öngyilkossággal jött, aztán megin megbocsátottam neki, de erre másnap kidobott , másnap meg már mással járt :) pedig mindennap elmondta hogy én vagyok élete szerelme és hogy velem akarja az egész életét leélni és hogy én vagyok az igazi, énis így éreztem iránta.. azóta 1,5 év telt el, 1 barátnőm volt de nem szerettem ezért szakítottunk, (1 hétig tartott) . Úgyérzem az első lányt szeretem, hiányzik és nem bírok tovább lépni, ő persze már mással van... velem szóba se áll, e miatt a dolog miatt már barátaim sincsenek, (régen sok volt) , úgyérzem belehalok ebbe a szenvedésbe, és próbáltam már társkeresőt meg barátkozni de semmi.. ötlet ?:( 18/f
2013. máj. 5. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj a régi barátaiddal valahogy kibékülni a csajt mg felejtsd el csajozz te is világba :) próbáld az igazit keresni :) de ne zárkózz magadba bulizz élj :)
2013. máj. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bölcs bendegúz válasza:
Tudjuk nagyon szeretet a régit!De ha akarsz új barátnőt, barátokat tedd magad túl rajta!Az 1 hetes kapcsolatnál is biztos mindíg rá gondoltál és nem ment!Tehát.TEDD TÚL MAGAD RAJTA!Ne gondolj rá!Tudom h nehéz mert ismerős!Hidd el ha nem gondolsz rá elfelejted és lesznek új csajok, haverok ;)!
2013. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem bírok, és ez a lány tönkre tette az életem, az életem adnám ha visza kaphatnám, annak ellenére hogy egy ribanc lett, pedig az elején olyan édes aranyos volt , imádtam, fél évembe kerűlt hogy megkapjam őt, mert nem adta könyen magát, és elötte 1 évig csak láttam, és mindig elált a lélegzetem tőle, ez más lánynál sose volt.. úgyérzem nincs remény, mintha nemis akarnák más lány és a 2 . Válaszolónak igaza volt, azért nem ment mer akkoris rá gondoltam mikor azzal a csajjal voltam.. és mára mindenkit taszitok magamtól, a régi barátaim szóba se állnak velem,tehát nemtudom milesz.
2013. máj. 5. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne fuss a csajok után, hanem érd el, hogy azok fussanak utánad. Az ilyen pszichopata nőket pedig messzire kerüld el, különben előfordulhat, hogy egyszer arra ébredsz, hogy a csajod épp levágta a pélód.
2013. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!