Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal fiúk! Mennyi azaz idő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúk! Mennyi azaz idő, amiután már nem áll fel ha csókolóztok a barátnőddel?

Figyelt kérdés
úgyértem hogy ..pl ha fél éve együtt vagytok ? vagy több idő?
2013. máj. 5. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs.Egy hosszabb csókolózástól feláll.
2013. máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elején feláll,minden csóknál,aztán már nem,főleg ha már szex is volt, hogy kinél mennyi idő, az változik! De ha hosszasan gyengéden csokólod az ágyban akkor mindig fel fog állni.
2013. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bakker én már kezdtem azt hinni, én vagyok ilyen szerencsétlen. Pár napja smároltam egy csajjal aki nagyon tetszett, de nem öleltem meg teljesen mert biztos érezte volna, hogy olyan kemény a szerszámom, hogy diót lehetne vele törni :D
2013. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha hagymát eszik előtte, nem szokott felállni.
2013. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BunkóBácsi válasza:
körübelűl 60-70 év
2013. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!