Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózzak vele?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm szerintem szerelmes belém, mert ilyeneket írkál, hogy ő milyen pasi, meg tetszem e neki meg egyszer játszottunk ilyen ropis játékot, amiben az volt a lényeg, hogy egy ropit kellett két embernek megenni úgy hogy a szájak ne érjenek össze. Ő pedig elvileg "VÉLETLENÜL" elkezdett szinte smárolni velem. Bocsánatot kért most meg ismétlést szeretne, de megígért, hogy nem lája senki és nem mondja el senkinek. Belemenjek? Mert igazándiból nem tudom mi érzek, de nagyon szeretek vele lenni.
2013. máj. 5. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben belemennék:D Ennek a pasinak kellesz:D
2013. máj. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor is ha én 17 vagyok a fiú meg 26?
2013. máj. 5. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
legalább van pénze, miért ne ?
2013. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor lehet hogy csak szexre megy,de ezt neked kéne tudni,érezni!
2013. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17 vagy 13 éves ésszel
2013. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy még ilyen szempontból értetlen vagyok mert még egy kapcsolatom sem volt, de nekem egyből sértegetni...
2013. máj. 5. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!