Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Józanon nagyon érdeklődő, mindig keres, a közelemben van, megölel, bókol, néha puszit is ad, viszont ha iszik, ne adj isten füvezik, már nem játszom a kitüntetett szerepét, ugyanúgy viselkedik velem, mint a többiekkel, teljesen átlagosan.
2013. máj. 5. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtős. Valószinűleg magányos, és minden mindegy alapon van veled. Az ital csak oldja a gátlásokat és az érzéseket amiket rejt egy ember a felszinre hozza. Azt viszont nem tudja a felszinre hozni, ami nincs.
2013. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor is ezt csinálta, mikor barátom volt. Akkor miért pont velem?
2013. máj. 5. 20:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol füvesekkel?
2013. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt barátom aki füvezett és teljesen megváltozott tőle.. "bedinkult"
2013. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kifejezetten vele foglalkozom, azonos a baráti körünk, ahol a társaság 80%-a elszív hétvégenként egy füves cigit, ettől még ugyanolyan normális, értelmes, jófej emberek, nem vetem meg őket ezért, nem kerülöm őket egészen addig, amíg nem sűrűsödnek be az ilyen alkalmak, nem függnek a cucctól.
2013. máj. 5. 21:05
 6/6 A kérdező kommentje:
De most nem is ez a kérdés. Ha csak iszik, akkor is ilyen. Most akkor mit érezhet irántam?
2013. máj. 5. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!