Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a szép lányok úgy viselkednek mint a *?

Figyelt kérdés
A legtöbb lány aki néz is ki valahogy ribanc a csúnyák legalább értelmesen tudnak viselkedni még ha stréberek is netán, létezik olyan lány aki egyszerre szép is és belül olyan mint egy stréber? Vagy túl meredek..=/ ( 20 alattiakra értem )
2011. máj. 31. 00:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hát ink átlagos vagyok...de strébernek sem mondanám magam. normális vagyok. normális gondolkozással. nem ribi. mégis a srácok csak dugnának, és járni nem akarnak.
2011. máj. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem csak a szep lanyok ilyenek, hanem ugy a 80% a fiataloknak. A kerdesedre meg valasz: a media.
2011. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Istenemre mondom, itt mindenki hülye?

A szép, mint fogalom, rohadtmód relatív. Az, hogy valaki jó tanuló, tehetséges, jó sportoló, stb (és ezek kombinációja) még nem jelenti azt, hogy stréber. És attól, hogy jól tanul, lehet hogy az élethez még totál hülye. Ismerek minden lehetséges kombinációra példát. Nem kell porcelánbaba szépségű arccal születni ahhoz, hogy valakit szépnek tituláljanak.

Bőven 20 alatt vagyok, különleges arcom van, amit sokan szépnek mondanak, a testem a megfelelő helyeken kerek, bár gondolom a te mércéidet meg sem közelítem... nem mintha, megakarnám. Jó tanuló vagyok és nagyon is értelmes, és szeretem, ha kulturáltan megnéznek a férfiak. Ettől érzem magam nőnek. Ettől még nem leszek r.banc. Nem mellesleg 2 éve van barátom...

Vagy nagyon rossz körökben mozogsz vagy egyszerűen csak túl csőlátású vagy.

2011. máj. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
érdekes kérdés és szerintem is relatív a szép fogalom. nekem pont nem jönnek be a cicababák / plázapics*k, hogy mindig egy kiló vakolat legyen rajtuk (a szolid sminkkel semmi bajom) viszont van jó néhány jó barát(nőm) akik smink nélkül is gyönyörűek okosak és normálisak
2011. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
ja ez így van és az a baj hogy nem veszik észre magukat hogy milyen k.urvák. De mogyák de hogy mi na persze.
2011. máj. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 00:40

HE??? mi akart lenni az utolsó mondatod???


kérdésedre válaszolva a szépség relatív, mint ahogy már páran írták is... neked is más a szép, és mondjuk egy ugyanilyen korú kicsit más személyiségű fiúnak is...

engem is pl sokmindenki szépnek tart (én nem), és stréber sem vagyok, csak nagyon zárkózott, félénk vagyok, ezért nem annyira tudok ismerkedni

2011. máj. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:18

Az akart leni hogy:De mongyák de hogy mi na

persze kurv@k meg ri.bancok na tudod mikor:

Tisztelet a kivétel.

2011. máj. 31. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 B.angel ***** válasza:

JESUS!!!

Szóval neked, aki szép, az ku*rva? És, aki okos, az csúnya és stréber? Vagy nagyon buta vagy, vagy még annál is butább... Most komolyan, ha minden fiú így gondolkodna, mint te, akkor az "átlagos" csajoknak (aki szerintetek csúnya), sose lenne barátja. Még jó, hogy nem mindenki ilyen idióta, mint te. Fel se tudom fogni, hogy léteznek ilyen emberek... Komolyan neked az a szép, ha 2 kg vakolat van rajta, riszálja magát, hatalmas műkörme van, rikitó szolibőre van és stb.? Nem értelek. Mert az ilyenek igen, k**vásan viselkednek, mert erre lettek beprogramozva, mert az ilyen fiúk, mint te, csodálják a külsejüket, belülről meg nem érnek semmit!!!! Lehet leszavazni!

2011. máj. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 05:10


lehet hogy még mindíg én vagyok a hülye, de próbáld már meg rendes szórenddel, helyesen megfogalmazni... ennyire ne legyünk már analfabéták emberek...(vessző, esetleg pont a mondatban, nem összekapcsolni pár értelmetlen szót, és akkor azt kikiáltani mondattá... -.-")


"De mongyák de hogy mi na

persze kurv@k meg ri.bancok na tudod mikor"

2011. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 B.angel ***** válasza:

:D Utolsó, ez tetszett! ;)

Tanuljatok meg írni... (akinek nem inge...;))

2011. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!