Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajoktól. Tetszik nektek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoktól. Tetszik nektek ha egy pali izmos? Nem az agyon gyúrt de van rajta mit nézni?

Figyelt kérdés
vagy inkább az jön be aki nem gyúr??
2013. máj. 5. 22:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ha mutatnál egy képet, hogy pontosan milyen alkatra gondolsz, akkor könnyebb lenne válaszolni.

Amúgy nekem a vékonyabbak tetszenek, de az is bejön, ha sportos, csak zsíros ne nagyon legyen.

2013. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Egy szép férfitest látványa mindig öröm számomra. Persze, aki túlzásokba esik a testépítés terén, az már inkább taszít engem.

24N

2013. máj. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Aki nem gyúr.
2013. máj. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
pl vin diesel-től kicsivel nem izmosabb :)
2013. máj. 5. 22:55
 5/22 anonim ***** válasza:

nekem elég ha kicsit kockás a hasa és a karján is látszik egy kis izom.

19/L

2013. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejon, ha egy srac kigyurt. :$
2013. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Vin Diesel számomra taszító. :S
2013. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Örülj ennek, hogy ilyen vagy. A nők a magad fajtákra nedvesednek, nem a vékonyakra és kövérekre.
2013. máj. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Ha ilyen is vok megdolgozom érte lassan 2 éve és azt bírom amikor nyignak itt h nincs bnőjük amikor feszt otthon ülnek

és a gépen nyomják jó amikor van időm én is azt csin de lehet ha egy kicsit foglalkoznának magukkal lenne bnőjük jó ha vkinek nincs szép pofija xD azon lehet azse segít

2013. máj. 5. 23:06
 10/22 A kérdező kommentje:
7 nem őt kérdeztem csak h izomra
2013. máj. 5. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!