Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha az alakom miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha az alakom miatt vannak gátlásaim a szexben és ez miatt találkozni sem akarok a pasimmal?

Figyelt kérdés

163cm körül vagyok és 60-62kg. régen mindennap edzettem (1óra bíró ica +bicikli )és ezért sztem némi izom is van rajtam vagyis mások azt mondják h a sulyomhoz képest nemrossz mármint nem folyok szét.. hát én pl a hasam utálom főleg a csipőm mert elég széles. a mellem túl nagy főleg hogy alacsony vagyok . a fenekem meg kicsi bár arra elkezdtem edzeni kerekedett.stb elég az alakombol tudom.a lényeg hogy van pasim úgy fél éve ismerem az utolsó 2 hónapban jöttünk úgy igazán össze . de akárhányszor lefeküdtünk ahogy elkezdett vetkőzetni szinte szorongtam ..a melltartot le sem vettem amit csoda h csak 1x jegyzett meg eddig..imádom és nagyon kívánom őt tényleg minden porcikámmal de vhogy mégsem megy.. nemrég megint elkezdtem fogyozni akkor fogytam 3-4kg t de stresszes voltam mostanában és visszajött és egy bálnának látom magam. a pasi hívott h na mikor találkozunk de valami kifogást keresek mindig mert nem akarom h lássa a testem:/ ő azt mondta szereti a husi lányokat mégsem ilyen lány a háttere pl telon vagy valami .. most úgy döntöttem 7napos léböjtbe fogok h legalább a hasam lejjebb menjen aztán találkozom vele..

amúgy a pasi pedig vékonyabb típus én őt így kívánom de nemtudom elhinni h ő kívánna még ha állandóan ezt is mondja.. valaki hasonló helyzetben esetleg? bocsi ha hosszú lett.


2013. máj. 5. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én somára edzetten. Azóta úgy nézek ki, mint egy teleszart búvárruha. :)
2013. máj. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7 napos léböjt? Ne legyél már anorexiás.

Nem vagy kövér, a husisnak is csak a legalsó határa. A pasid bukik rád, különben nem keresne. A melltartóval sürgősen le, mert az rettenetesen vágyölő. Koncentrálj a jó szexre és kufircoljatok addig, amíg el nem felejted a gátlásaidat!

Hidd el, ha akarod, menni fog! 23/L

2013. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, csak 3-4 kgval több. Én is feszélyezett vagyok a súlyom miatt, persze fogyózom. De ha együtt vagyok egy fiúval nem tudok arra gondolni, hogy-hogy nézek ki, igazi bombanőnek érzem magam.:)
2013. máj. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csúnyának találna nem jött volna veled össze.Nem udvarolt volna 4hónapig,hogy végre lefeküdj vele.Az első együttlét után biztos dobott volna és nem hívogatna.Miét olyan nehéz elhinni,hogy tetszel neki.A nagy melleidért pedig biztos odáig lenne meg vissza.Tedd rendbe az önértékelésedet és enged át magad a pasidnak hagy szeressen.(Ismerősöm egy jó képű izmos pasi.A felesége 120-130kg.Imádja a neje testét.)
2013. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm aranyosak vagytok:) sportolni mindenképp elkezdek mert ha neki valami csodafolytán tetszem magamnak akkorsem.. megpróbálok normálisan viselkedni nehogy azért hagyjon el mert nem jo a szex:(
2013. máj. 5. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!