Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondhatnék neki? Találkozn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondhatnék neki? Találkozni akarok vele.

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy srácot vipen(18),aki nagyon ismerős nekem,írtam neki levelet is,hogy biztos láttam már valahol ...... :) (nincs 1 közös ismerősünk sem,csak ott lakik,ahol tesóm,és oda szoktam járni 2hetente kb)

Ő válaszolt,hogy neki is ismerős vagyok. Írtam,hogy vegyen fel msnre.

Felvett,kérdezte,hogy milyen stílusú vagyok,és ilyen alap kérdéseket:)

Ha legközelebb feljön,mit mondjak neki?,nem akarok nagyon nyomulni.

16/L


2010. ápr. 18. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
SZerintem célozgass rá,pl mond valamit magáról akkor mondjad neki, hogy azt megnézném,vagy ilyesmi
2010. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Nem lehetsz Jedi
2010. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sikoltó ***** válasza:
33%
Mond h Puruttya
2010. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Puruttya" - te is színvonalas egy ember lehetsz...


Te meg 16/L ne velünk beszéld meg, hanem szüleiddel. Elhiszem, hogy a mai 14 éves lány is annyira vagány, hogy szexel, de a szociális érettsége 0 mint ennek a szegény lánynak is vip-en iw-en tud jelölni, de élőbe 2 mondatot nem tud végigmondani.

De elárulom a titkot:

Hívd el randira :)

2010. ápr. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, h egy tini gyerek ne beszél meg ilyeneket a szüleivel.. Én sem.


15/F

2010. ápr. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mondd neki hogy kefélni szeretnél
2010. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!